pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Siedem Koron. Tom I. Narodziny Smoka

Autor książki:

Andrew Blage

Dane szczegółowe:
Wydawca: Psychoskok
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 253 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788381190244
ISBN: 978-83-8119-024-4
Data: 2017-09-21
26.18 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ta niezwykła historia, widziana oczami wszechwiedzącego narratora, pozwoli każdemu przenieść się do świata magii, smoków i niezwykłych zdarzeń. Głównym bohaterem książki jest Drago. To na jego losach oparta jest fabuła i to jego poznajemy już od momentu narodzin. Jak się okazuje, życie chłopca nie jest usłane różami. Już jako małe dziecko doświadcza ogromnego okrucieństwa, którego nie wytrzymałby niejeden dorosły. Jak potoczą się jego losy? Czy do końca swojego życia będzie skazany na klęskę? Co kryje w sobie mały Drago, który nie jest zwykłym chłopcem? "Siedem koron. Tom I. Narodziny Smoka" to znakomita propozycja dla tych, którzy pragną trochę ubarwić swoją szarą codzienność. Autor wykazał się niezwykłą kreatywnością nie tylko w sposobie aranżowania zdarzeń i bohaterów, lecz także dzięki grze, jaką proponuje czytelnikowi. Niektóre słowa celowo napisane są z błędem, aby później można było ułożyć z nich pewne przesłanie. Jak można się przekonać - lektura tej książki bawi lepiej, niż cokolwiek innego.

Andrew Blage, debiutant, zafascynowany kulturą Japonii jak i mitologii, postanowił otworzyć drzwi do swojego świata wyobraźni. Light Novel to powieść zawierające rysunki w mangowym stylu.

Książka "Siedem Koron. Tom I. Narodziny Smoka" - Andrew Blage - oprawa miękka - Wydawnictwo Psychoskok. Książka posiada 253 stron i została wydana w 2017 r. Cena 26.18 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.