pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tańcz ze mną tango

Autor książki:

Artur Tołłoczko

Dane szczegółowe:
Wydawca: Psychoskok
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 234 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788381194587
ISBN: 978-83-8119-458-7
Data: 2019-04-23
23.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Któregoś zimowego dnia w biurze pewnego pisarza zjawia się dziwny człowiek, który w dość niezwykły sposób próbuje zainteresować go swoją historią? Tak zaczyna się opowieść, która z każdym kolejnym akapitem i rozdziałem zaskakuje nas coraz bardziej.

Sycylijski wulkan, piaski plaży Capri, uliczki Nowego Orleanu, ale również? czasy, w których panowali królowie, a nawet Dziki Zachód - to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. A w międzyczasie? Interesy, nowe działalności, firmy, przedsięwzięcia, zwykła codzienność?
Tańcz ze mną tango to niezwykła powieść z elementami fantastyki, ale głęboko osadzona w rzeczywistości poprzez prawdopodobieństwo i niezwykłą wręcz miejscami obrazowość opisów oraz zgodność faktów z dziejami historycznymi.

Autor z fotograficzną precyzją przedstawia obrazy miast, miejsc, ludzi. Z fascynacją godną historyka przybliża czasy dawne oraz uwarunkowania historyczno-kulturowe z danej linii czasowej. Niczym psycholog lawiruje między uczuciami i emocjami targającymi bohaterem i jego współtowarzyszami wędrówek i życiowych podróży.

Książka, która intryguje, ciekawi, pochłania bez reszty i skłania do przemyśleń.

Książka "Tańcz ze mną tango" - Artur Tołłoczko - oprawa miękka - Wydawnictwo Psychoskok. Książka posiada 234 stron i została wydana w 2019 r. Cena 23.99 zł. Zapraszamy na zakupy!