pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Skała. Rekolekcje lectio divina ze świętym Piotrem. Dzieje Apostolskie

Autor książki:

ks. Krzysztof Wons SDS

Dane szczegółowe:
Wydawca: Salwator
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 396 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788375802849
ISBN: 978-83-7580-284-9
Data: 2012-05-16
19.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W historii Piotra zawsze znajduję motyw odpowiedni do modlitwy. Uczy mnie wyrażać przed Bogiem najgłębsze rozterki serca. Jego rozmowa z Jezusem nad jeziorem Tyberiadzkim, która kończy się wezwaniem: „Pójdź za Mną”, nie pozwoliła mi pożegnać się z Piotrem. Oczami wyobraźni widziałem jego oczy wykąpane w łzach bólu i szczęścia, i poczułem jego silne pragnienie, aby pozwolić się wreszcie opasać przez Innego, i poprowadzić, dokąd nie chce.

Autor zaprasza do przeżycia kolejnych wyjątkowych rekolekcji lectio divina ze św. Piotrem. Tym razem będziemy kroczyć za Piotrem, apostołem głoszącym Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie zmartwychwstałym. Naszą drogę rozpoczniemy o poranku wielkanocnym w Jerozolimie - sercu pierwszej wspólnoty chrześcijan, a zakończymy w Rzymie - centrum Kościoła powszechnego. Piotr, apostoł Kościoła Jerozolimskiego, jako pierwszy przeszedł tę drogę i stał się fundamentem - Skałą.

Jest to 6 tom serii: Rekolekcje lectio divina
Pozostałe tomy serii:
"Uwierzyć Jezusowi"
"Powierzyć się Jezusowi"
"Pogłębić wiarę w Jezusa"
"Trwać w Jezusie"
"Ty wiesz, że Cię kocham"

Książka "Skała. Rekolekcje lectio divina ze świętym Piotrem. Dzieje Apostolskie" - ks. Krzysztof Wons SDS - oprawa miękka - Wydawnictwo Salwator. Książka posiada 396 stron i została wydana w 2012 r. Cena 19.71 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.