pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Po prostu Lectio divina na niedziele i święta. Rok B
Tytuł książki:

Po prostu Lectio divina na niedziele i święta. Rok B

Dane szczegółowe:
Wydawca: Salwator
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 146 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788375804089
ISBN: 978-83-7580-408-9
Data: 2015-01-16
12.77  16.90  4.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Książka ma być jedną z wielu pomocy dla tych, którzy pragną modlić się Bożym Słowem w duchu lectio divina . Autor ma nadzieję, że przynajmniej niektóre z zaproponowanych rozważań pomogą otworzyć się Czytelnikom na moc i światło płynące z Bożej mowy. Pozwolą pokochać Księgę Życia, która stanie się dla nich nie tyle jedną z wielu ksiąg, ale Księgą numer jeden. Zażyłość z Bożym Słowem pogłębiająca się z każdym dniem sprawi, że także ich życie stanie się żywą księgą, z której inni będą czytać o wielkich dziełach Bożych.

Czym ryzykujesz, nabywając tę książkę? Ufam, że największym ryzykiem jest to, że pokochasz Boże Słowo, a jeszcze bardziej jego Autora, Pana Boga. Czyż to nie wspaniałe należeć do wielkiej Bożej rodziny tych, którzy czytają Boże Słowo i je zachowują, aby być dla Jezusa jak matka, brat czy siostra (por. Łk 8,21)? Czy to nie piękne i budujące zachowywać jak Maryja wszystkie te słowa i rozważać je w swoim sercu (por. Łk 2,19)?

Tym, którzy zaryzykują, nie życzę miłej lektury, ale owocnej, przemieniającej, budującej. Lektura Bożego Słowa nie zawsze jest miła, lekka i przyjemna. Często konfrontuje, wzywa do nawrócenia, przemiany, wyciska łzy, zwyczajnie boli. Ostatecznie zawsze prowadzi ku zmartwychwstaniu i nowemu życiu w Chrystusie. Zatem czytaj, medytuj, módl się, kontempluj i wzrastaj w wierze, nadziei i miłości na Bożą chwałę i pożytek braci i sióstr.

Książka "Po prostu Lectio divina na niedziele i święta. Rok B" - ks. Ryszard Stankiewicz SDS - oprawa miękka - Wydawnictwo Salwator. Książka posiada 146 stron i została wydana w 2014 r. Cena 12.77 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
ks. Ryszard Stankiewicz SDS - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Estera. Zawierzyć opatrzności - okładka książki

Estera. Zawierzyć opatrzności

ks. Piotr Ślęczka SDS
Rut. Przyjaźń drogą do Boga - okładka książki

Rut. Przyjaźń drogą do Boga

ks. Piotr Ślęczka SDS
Biblia w kulturze świata - okładka książki

Biblia w kulturze świata

ks. Tomasz Jelonek
Produkty podobne:
Ocalony. Lectio divina z Zacheuszem - okładka książki

Ocalony. Lectio divina z Zacheuszem

ks. Krzysztof Wons SDS
Rozważania adwentowe - okładka książki

Rozważania adwentowe

Ks. Marcin Cholewa, Ks. Marek Gilski