pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Modlitwa Ewangelią na każdy dzień. Tom 1
Tytuł książki:

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień. Tom 1

Autor książki:

ks. Krzysztof Wons SDS

Dane szczegółowe:
Wydawca: Salwator
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 715 s.
Wymiar: 120x166 mm
EAN: 9788375806441
ISBN: 978-83-7580-644-1
Data: 2018-10-29
37.18 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień jest praktyczną pomocą do codziennej modlitwy Słowem Bożym przeznaczoną dla wszystkich niezależnie od ich przygotowania biblijnego. Autor skupia się na wydobywaniu sensu duchowego czytań. Często odwołuje się do wyobraźni czytelnika, aby zaangażował w modlitwie swoje zmysły i stał się nie tylko obserwatorem, ale także uczestnikiem ewangelicznych wydarzeń.
Nowa uzupełniona dwutomowa edycja obok proponowanych wcześniej rozważań na wszystkie dni tygodnia, uroczystości i święta zawiera dodatkowe, tak by całość rozmyślań obejmowała wszystkie dni roku liturgicznego.
Cytaty Ewangelii zostały uwspółcześnione zgodnie z piątym wydaniem Biblii Tysiąclecia, jednocześnie zachowaliśmy numerację wersów, by łatwiej można było się poruszać pomiędzy rozważaniem, a fragmentem Ewangelii.
Obecne wydanie jest wyjątkowo poręczne z racji mniejszego formatu, przy zachowaniu czytelności tekstu. Jednocześnie odpowiedni papier sprawia, że książki nie są zbyt grube, a tasiemka pomaga w codziennym rozmyślaniu.

Książka "Modlitwa Ewangelią na każdy dzień. Tom 1" - ks. Krzysztof Wons SDS - oprawa twarda - Wydawnictwo Salwator. Książka posiada 715 stron i została wydana w 2018 r. Cena 37.18 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
ks. Krzysztof Wons SDS - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Bakhita - okładka książki

Bakhita

Vronique Olmi
Produkty podobne:
Myśli na każdy dzień - okładka książki

Myśli na każdy dzień

ks. Dolindo Ruotolo
Słowo Boże nie jest związane - okładka książki

Słowo Boże nie jest związane

ks. Jan Kanty Pytel