pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Serce Świata Utraconego

Autor książki:

Tad Williams

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 150x225 mm
EAN: 9788380622005
ISBN: 978-83-8062-200-5
Data: 2017-10-25
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

TRIUMFALNY POWRÓT DO OSTEN ARD!
Tad Williams, wielki mistrz literatury fantasy, ponownie zaprasza czytelnika do krainy Osten Ard. Powracamy tam, gdzie kończy się ostatni tom poprzedniej trylogii, Wieża Zielonego Anioła, i dowiadujemy się, co naprawdę zaszło po upadku tytułowej twierdzy.

Spotkamy tu najlepsze postaci "Pamięci, Smutku i Ciernia": szlachetnego księcia Isgrimnura i jego niezłomnego druha Sludiga, oraz nowych, równie frapujących bohaterów - Porta, rycerza z Południa, i Viyekiego, mistrza inżynierii wojennej u Nornów, rasy, z którą wojowali Isgrimnur i Porto.

Obie strony walczą o przetrwanie w niekończącej się spirali intryg, zbrodni i odwiecznej wendety. Tad Williams powraca z doskonałą kontynuacją opowieści, która nie pozwalała czytelnikowi oderwać się od Smoczego tronu, Kamienia rozstania i Wieży Zielonego Anioła. Królestwo Osten Ard nadal żyje i fascynuje - warto je znowu odwiedzić.

Jedna z moich ulubionych serii fantasy. George R.R. Martin.

Tad Williams to mistrz w opowiadaniu historii, a ten cykl to jego arcydzieło. Brandon Sanderson.

Przełomowy cykl, wytyczył drogę wielu autorom piszącym fantasy, ze mną włącznie". Patrick Rothfuss, autor bestsellerowego cyklu "Kroniki królobójcy"
Pamięć, Smutek i Cierń to jedna z najwspanialszych serii fantasy wszech czasów. Christopher Paolini, autor Eragona.

Williams pisze tak, jakby nigdy nie opuścił świata Osten Ard. B&N Sci-Fi Fantasy Blog.

Czytelnicy, którzy uwielbiają zatracać się w długich, skomplikowanych opowieściach epickiej fantasy, będą w swoim żywiole. "Locus"
Szczególnie godne polecenia. Williams wykorzystuje wiele mitologii w tle swojej epickiej fantasy (...) fabuła nasycona politycznymi intrygami i silnymi bohaterami. "Library Journal"
Sposób, w jaki Williams stworzył z tego uzupełniającego tomu literacki klejnot, wiele mówi o jego talentach jako twórcy fantasy i o trwałości Osten Ard - niesamowitego, wciągającego świata wartego ponownych odwiedzin. NPR.

Książka "Serce Świata Utraconego" - Tad Williams - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2017 r.