pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Ostatnia misja Gwendy. Castle Rock

Autor książki:

Stephen King, Richard Chizmar

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Twarda z obwolutą
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788382158939
ISBN: 978-83-8215-893-9
Data: 2022-05-20
35.39  43.90  8.51 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Mistrzowie grozy, Stephen King i Richard Chizmar, ponownie zabierają czytelników do miasteczka Castle Rock w stanie Maine, a stamtąd w przestrzeń pozaziemską, gdzie Gwendy będzie miała do wykonania doniosłą i tajemniczą misję ocalenia świata – być może nie tylko tego, który znamy.

Tymczasem Gwendy zmaga się z nie najlepszą kondycją swojego umysłu. Jej jedyną nadzieją jest magiczne pudełko, które równie dobrze może zagrozić powodzeniu jej działań.

Kiedy Gwendy Peterson miała dwanaście lat, tajemniczy nieznajomy, Richard Farris, oddał jej na przechowanie tajemnicze pudełko. Można w nim było znaleźć słodycze i stare monety, ale trzeba było uważać, bo pudełko miało także swoją mroczna stronę. Naciśnięcie któregoś z kolorowych guzików ukrytych w jego wnętrzu wyzwalało groźną, niszczycielską moc.

Wiele lat później magiczne pudełko ponownie pojawiło się w życiu Gwendy. Jako uznana pisarka i wschodząca gwiazda polityki raz jeszcze musiała zmierzyć się z pokusą, jaką stanowił ten przedmiot. Teraz, gdy siły zła chcą przejąć nad nim kontrolę, senator Gwendy Peterson jest jedyną osobą, która może je powstrzymać. I zrobi to za wszelką cenę. Bo wie o istnieniu miejsca, gdzie można je bezpiecznie ukryć, nawet przed potężnymi siłami.

Książka "Ostatnia misja Gwendy. Castle Rock" - Stephen King,Richard Chizmar - oprawa Twarda z obwolutą - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2022 r. Cena 35.39 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]