pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sekrety home stagingu. Czyli jak szybko sprzedać lub wynająć nieruchomość

Autor książki:

Daniel Tokarz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Rozpisani
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 138 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788361362487
ISBN: 978-83-6136-248-7
Data: 2017-01-10
50.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Chcesz szybko sprzedać lub wynająć nieruchomość? Nie wiesz, jak wyróżnić się spośród tysięcy konkurencyjnych ofert? Być może jesteś inwestorem lub agentem nieruchomości, który mimo częstych prezentacji nie osiąga satysfakcjonujących wyników w sprzedaży mieszkań i domów. Być może zastanawiasz się, jak to możliwe, że niektóre biura pośrednictwa nieruchomości po tygodniu sprzedają dom, który wcześniej był wystawiany przez kilka lat. Odpowiedzią może być home staging. Home staging to działania przygotowujące nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu, mające na celu jak najszybszą sprzedaż lub wynajem obiektu. Głównym zabiegiem w home stagingu jest inscenizacja nieruchomości, równie ważne są jednak podstawowe zabiegi związane z posprzątaniem mieszkania, drobnymi naprawami, zmianami funkcjonalnymi czy depersonalizacją. Główne korzyści wynikające z home stagingu:
- przyspieszenie procesu sprzedaży lub wynajmu nieruchomości;
- korzyści finansowe dla inwestora;
- możliwość natychmiastowego wprowadzenia się do mieszkania przez kupującego lub najemcę;
- ograniczenie kosztów marketingowych związanych z długą ekspozycją oferty na rynku.

W książce znajdziesz porady warte nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych!
Daniel Tokarz - licencjonowany pośrednik nieruchomości, obecnie w trakcie zdobywania uprawnień rzeczoznawcy majątkowego. Uczestnik licznych szkoleń z zakresu aranżacji wnętrz i certyfikowany home stager. Licencjonowany operator drona. Od 2004 roku właściciel firmy inwestującej w nieruchomości i produkty zapewniające dochód pasywny. Prywatnie mąż Magdy oraz tata Zuzi i Jaśka. Pasjonat żeglarstwa, golfa, astronomii, matematyki finansowej, tańca, wspinaczki, snowkitingu i nurkowania. Uwielbia fotografię panoramiczną.

Książka "Sekrety home stagingu. Czyli jak szybko sprzedać lub wynająć nieruchomość" - Daniel Tokarz - oprawa miękka - Wydawnictwo Rozpisani. Książka posiada 138 stron i została wydana w 2017 r. Cena 50.03 zł. Zapraszamy na zakupy!