pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Złoto nie rdzewieje. Jak inwestować w złoto?
książka:

Złoto nie rdzewieje. Jak inwestować w złoto?

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Rozpisani
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788361362555
ISBN: 978-83-6136-255-5
Data: 2020-06-10
59.86  67.00  7.14 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Złoto nie rdzewieje. Jak inwestować w złoto? - Daniel Tokarz - opis książki:

Kiedy osoba nieznająca rynku metali szlachetnych usłyszy coś o sztabce złota, wyobraża sobie przedmiot o ogromnej wartości wielkości cegły. Tak naprawdę złoto inwestycyjne jest przeznaczone dla każdego odbiorcy, ponieważ najmniejsze sztabki czy monety mają wagę już poniżej 1 grama, a ich wartość może nie przekraczać 100 zł. Ze względu na wysokość marży kupno tych monet i sztabek nie jest najbardziej opłacalne, ale z racji budowania dobrych nawyków i przetarcia szlaków warto rozpocząć inwestowanie nawet od takich małych porcji złota.

W tytule książki została zawarta nie tylko właściwość chemiczna złota, lecz także prawda ekonomiczna: złoto zachowuje wartość przez długi okres i chroni nas przed niekorzystnymi scenariuszami rynkowymi.

Jeżeli zastanawiasz się nad ulokowaniem części swojego kapitału w metalach szlachetnych lub chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat złota, ta książka będzie znakomitym przewodnikiem - podpowie Ci, jak zrobić to w sposób bezpieczny i najbardziej zoptymalizowany.

Dowiesz się: dlaczego warto inwestować w złoto; jakie są wady złota; jak bezpiecznie kupić złoto; gdzie najtaniej kupić złoto; jak sprawdzić prawdziwość złota; jak sprzedać i kupić złoto w cenie zbliżonej do ceny spot; jakie produkty ze złota najlepiej wybrać; jak nie zapłacić podatku przy zakupie i sprzedaży złota; jak przechowywać złoto; jak samemu stworzyć lokatę strukturyzowaną bazującą na złocie jak analizować rynek złota i prognozować przyszłość; jak i gdzie na terenie Polski wypłukać własne złoto. I wiele, wiele więcej

Książka „Złoto nie rdzewieje. Jak inwestować w złoto?” - oprawa miękka - Wydawnictwo Rozpisani.

Książka posiada 160 stron i została wydana w 2020 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Złoto nie rdzewieje. Jak inwestować w złoto?"
Daniel Tokarz - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Kryptowaluty od zera - okładka książki
Kryptowaluty od zera Piotr Wójcik,Tomasz Kabarowski
Produkty podobne: