pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Samograj. Zaprojektuj firmę, aby działała samodzielnie

Autor książki:

Mike Michalowicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 160x240 mm
EAN: 9788328380318
ISBN: 978-83-283-8031-8
Data: 2022-02-09
13.44 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Trzeba pracować ciężej! Więcej, dłużej, produktywniej. Powtarzają to sobie przedsiębiorcy, szefowie, efektywni pracownicy i każdy, kto stara się utrzymać w czołówce. Towarzyszy temu poczucie, że trzeba wszystkiego dopilnować osobiście, że nie można niczego odpuścić i po prostu należy jakoś sobie poradzić z nawałem pracy. Nie ma mowy o wolnym weekendzie, o wieczornym wyjściu z przyjaciółmi czy po prostu o spędzeniu czasu z rodziną. Dobrze to znasz. Tylko... gdzie w tym są marzenia związane z Twoją firmą
Dzięki tej książce je odzyskasz. Odzyskasz też równowagę, złapiesz oddech, pojedziesz na wakacje. Ale najpierw musisz sprawić, aby firma zaczęła działać jak dobrze naoliwiony mechanizm. Jak automat. To w sumie absurdalnie proste zadanie. W tym poradniku znajdziesz dokładne wyjaśnienie zasad działania koncepcji automatycznie działającej firmy, a także opis wdrażania tej strategii. Dowiesz się, jak odróżniać sprawy kluczowe od mniej istotnych, w jaki sposób przekonać swój zespół do zmiany i jak stopniowo, w ramach codziennych zadań, doprowadzić firmę do automatycznego działania. A Ty znajdziesz czas na to, co ważne, na to, co uwielbiasz robić najbardziej - po to przecież powstała Twoja firma!
Mike Michalowicz jest amerykańskim autorem bestsellerów i seryjnym przedsiębiorcą. Pisał poświęcone przedsiębiorczości felietony do Wall Street Journal, później w pełni poświęcił się badaniu, opracowywaniu i testowaniu w praktyce innowacyjnych, skutecznych strategii zarządzania firmą. Obecnie kieruje dużymi przedsiębiorstwami, jest również rozchwytywanym mówcą i powszechnie szanowanym rzecznikiem przedsiębiorczości.

Książka "Samograj. Zaprojektuj firmę, aby działała samodzielnie" - Mike Michalowicz - oprawa Miękka - Wydawnictwo one press. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2022 r. Cena 13.44 zł. Zapraszamy na zakupy!