pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Sakramenty

Autor książki:

Fulton J. Sheen

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788366859111
ISBN: 978-83-6685-911-1
Data: 2021-08-19
21.39  32.90  11.51 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Każdy katolik wie, czym są sakramenty, jednak wielu nie rozumie, jaka jest ich istota i moc. Dlaczego są niezbędne w naszym życiu Co sprawia, że mają tak wielkie znaczenie w drodze do wieczności
Arcybiskup Fulton J. Sheen odkrywa przed czytelnikami tajemnicę siedmiu sakramentów. Tłumaczy, jak dzięki tym widzialnym znakom dostępujemy niewidzialnej łaski. Znany z niezwykłej charyzmy i daru kaznodziejskiego kapłan przeprowadza nas przez poszczególne etapy życia sakramentalnego. Opisuje pochodzenie i skuteczność każdego z sakramentów oraz pomaga nam zrozumieć, dlaczego to właśnie one są źródłem życia wiecznego.

Abp Fulton J. Sheen Amerykański duchowny katolicki, filozof i wybitny apologeta, zasłynął programami telewizyjnymi, w których w fascynujący sposób przedstawiał milionom widzów zasady wiary katolickiej. Autor bestsellerowych książek: Skarb w glinianym naczyniu, Warto żyć!, Idź do nieba, W górę serca.

Jest ich siedem. Dają życie, karmią i leczą. Potrafimy kolejno wymienić je wszystkie (nawet wybudzeni ze snu po całonocnej adoracji), ale ich doniosłe znaczenie i sens często są poza naszymi zdolnościami postrzegania. Chwała niech będzie Bogu za abp. Sheena, który sprawnie, z lekkością i poczuciem humoru przeprowadza nas przez tę życiodajną rzeczywistość.

Mateusz Ochman, twórca internetowy
Ufam, że książka abp. Fultona Sheena pomoże czytelnikom głęboko przeżywać sakramenty i lepiej je zrozumieć. Bo to one, jak pisał ten znakomity kapłan, dają nam boskie życie i łaskę. Owocnej lektury!
ks. Marcin Kostka FSSP

Książka "Sakramenty" - Fulton J. Sheen - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2021 r. Cena 21.39 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]