pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Rozwój obszarów wiejskich. Wybrane zagadnienia
Tytuł książki:

Rozwój obszarów wiejskich. Wybrane zagadnienia

Autor książki:

Jerzy Bański

Dane szczegółowe:
Wydawca: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, PWE
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 162x237 mm
EAN: 9788320822717
ISBN: 978-83-2082-271-7
Data: 2017-07-13
Cena wydawcy: 59.90 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:

Rozwój obszarów wiejskich. Wybrane zagadnienia - Jerzy Bański - opis książki:

W książce zostały omówione współczesne procesy i zjawiska społeczno-ekonomiczne zachodzące na obszarach wiejskich oraz ich wpływ na kierunki rozwoju tych obszarów. Przy tym opis zarówno teoretyczny, jak i praktyczny dotyczy różnych krajów europejskich. Autor przedstawił m.in.: czym są obszary wiejskie, strukturę funkcjonalną i przestrzenną wsi, procesy demograficzne i społeczne na wsi, rolę nowych technologii w zmianach zachodzących na wsi, rozwój turystyki i rekreacji na wsi, ochronę krajobrazu i środowiska przyrodniczego wsi, planowanie rozwoju i zarządzanie obszarami wiejskimi.

Książka jest przeznaczona dla studentów zarządzania, ekonomii, geografii, gospodarki przestrzennej, turystyki, rolnictwa, socjologii; pracowników uczelni i placówek badawczych; pracowników instytucji związanych z wsią i rolnictwem (fundacji, agencji, ośrodków doradztwa, administracji rządowej i samorządowej).

Książka „Rozwój obszarów wiejskich. Wybrane zagadnienia” - oprawa twarda - Wydawnictwo Polskie Ekonomiczne, PWE. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Jerzy Bański - autor m.in.: