pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Rozważania o wierze

Autor książki:

ks. Tadeusz Dajczer

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 205x147 mm
EAN: 9788381312318
ISBN: 978-83-8131-231-8
Data: 2021-01-22
23.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Światowy bestseller. Książka, która została przetłumaczona na kilkadziesiąt języków. Dzieło fundamentalne, kluczowe w polskiej literaturze przedmiotu z zakresu duchowości chrześcijańskiej. Niekonwencjonalne spojrzenie na wiarę. Książka niezwykle głęboka, wartościowa, którą chce się nie tylko przeczytać, ale przemodlić - rozważyć.
Ksiądz Tadeusz Dajczer - założyciel i główny animator Ruchu Rodzin Nazaretańskich dzieli się doświadczeniem kierownictwa duchowego, nawołuje do zawierzenia Bogu zgodnie z ewangelicznym wezwaniem: ,,Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego (Mt 18, 3). Autor bardzo prostym, jasnym językiem wyjaśnia często trudne kwestie związane z wiarą, życiem duchowym, poglądami. Rozwiewa wątpliwości, tłumaczy, opisuje, podaje przykłady. Angażuje uwagę czytelnika, rozbudza pragnienie doświadczenia Boga, zaprasza do wkroczenia na drogę świętości.
Rozważania o wierze uczą odpowiedzialności za swoje życie i życie innych ludzi, których Bóg zgromadził wokół siebie. Odsyłają czytelnika do sakramentu obecności Boga pośród rozlicznych spraw człowieka, którym jest Eucharystia. Uczą wdzięczności za dar wiary, są niepodważalnym świadectwem miłości autora do Jezusa Chrystusa, Jego Matki Maryi i Kościoła.

Książka "Rozważania o wierze" - ks. Tadeusz Dajczer - oprawa miękka - Wydawnictwo Edycja Świętego Pawła. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2021 r. Cena 23.73 zł. Zapraszamy na zakupy!