pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Litery graficznie podobne też łatwe
Litery graficznie podobne też łatwe 14.49 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Akademia wzorowej wymowy sz
Akademia wzorowej wymowy sz 7.44 zł pozycja dostępna!
książka:

Rozrywki i zadania do głowy łamania cz. 2 przeznaczone nie tylko dla dzieci z zaburzoną wymową głosek s, z, c, dz

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 91 s.
Wymiar: 205x295 mm
EAN: 9788371346361
ISBN: 978-83-7134-636-1
Data: 2013-03-25
Cena wydawcy: 15.00 złpozycja niedostępna

Rozrywki i zadania do głowy łamania cz. 2 przeznaczone nie tylko dla dzieci z zaburzoną wymową głosek s, z, c, dz - Barbara Sawicka - opis książki:

Niniejsza publikacja to zbiór różnorodnych ćwiczeń (krzyżówek, rebusów, wykreślanek, rozsypanek, uzupełnianek, szyfrogramów) przeznaczonych dla uczniów szkoły podstawowej mających trudności w pisaniu, czytaniu oraz wymawianiu głosek szeregu szumiącego: [sz], [ż], [cz], [dż]. Materiał językowy wykorzystany w zadaniach dobrano z myślą o problemach artykulacyjnych dzieci z zaburzoną wymową głosek szumiących z uwzględnieniem ich pozycji w wyrazach (nagłos, śródgłos, wygłos, grupy spółgłoskowe). Ćwiczenia kształtują czytanie ze zrozumieniem, poprawną pisownię i wymowę, rozwijają pamięć i logiczne myślenie, poprawiają koncentrację uwagi i spostrzegawczość. Zabawowa forma ćwiczeń z pewnością zachęci dzieci do aktywnego wysiłku umysłowego, czyniąc naukę bardziej przyjemną i bezstresową. Publikacja zawiera także logopedyczny zestaw wyrazów do utrwalania poprawnej wymowy, umożliwiający osobom prowadzącym zajęcia szybkie wyszukiwanie wyrazów. Ćwiczenia mogą być wykorzystywane jako pomoc dydaktyczna przez logopedów, nauczycieli, terapeutów i pedagogów, a także rodziców.

Książka „Rozrywki i zadania do głowy łamania cz. 2 przeznaczone nie tylko dla dzieci z zaburzoną wymową głosek s, z, c, dz” - oprawa miękka - Wydawnictwo HARMONIA.

Książka posiada 91 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Rozrywki i zadania do głowy łamania cz. 2 przeznaczone nie tylko dla..."
Barbara Sawicka - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Akademia wzorowej wymowy Ż. Ćwiczenia - okładka książki
Akademia wzorowej wymowy Ż. Ćwiczenia logopedyczne... Danuta Klimkiewicz, Elżbieta Siennicka-Szadkowska