pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Rodzina i kariera. Równoważenie czy konflikt ról?
Tytuł książki:

Rodzina i kariera. Równoważenie czy konflikt ról?

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 404 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788379692958
ISBN: 978-83-7969-295-8
Data: 2014-09-16
45.44  49.00  3.56 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h
Prezentowane w książce problemy teoretyczne i wyniki najnowszych badań dotyczą szczególnie ważnych i wzajemnie na siebie oddziałujących obszarów życia człowieka, jakimi są praca i rodzina. Praca stanowi o podstawach ekonomicznych, dobrobycie rodziny. Rodzina jest najważniejszym źródłem wsparcia dla człowieka, gwarantującym mu również rozwój zawodowy.

Jakość wypełniania ról rodzinnych i zawodowych podlega wpływom: polityczno-ekonomicznym, przemysłowym, legislacyjnym, edukacyjnym, związanym z funkcjonowaniem organizacji i procesami zarządzania, co wymaga angażowania specjalistów różnych nauk.

Monografia jest adresowana do wszystkich osób zainteresowanych problematyką rodziny i pracy, a w szczególności do: doradców zawodowych, psychologów, socjologów, pedagogów, ekonomistów, specjalistów organizacji i zarządzania oraz studentów wspomnianych specjalności. Treści tu zawarte mogą być przydatne również dla pracodawców i pracowników borykających się z problemami w pracy i z pracą, rozwojem kariery zawodowej, ale też z godzeniem obowiązków pracy z rodzinnymi. Priorytetem jest dążenie do zrównoważonego stylu życia, co stanowi nie tylko o efektywnym wypełnianiu wielu ról, lecz także o zadowoleniu z pracy i szczęściu rodzinnym.

Książka "Rodzina i kariera. Równoważenie czy konflikt ról?" - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego. Książka posiada 404 stron i została wydana w 2014 r. Cena 45.44 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Kobiety, mężczyźni i bliskie związki - okładka książki

Kobiety, mężczyźni i bliskie związki

Tomasz Szlendak, Krzysztof Olechnicki
Produkty podobne:
Mediacje rodzinne - okładka książki

Mediacje rodzinne

Agata Gójska