pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kobiety, mężczyźni i bliskie związki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 296 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788301196387
ISBN: 978-83-0119-638-7
Data: 2017-10-05
63.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Współczesna psychologia potwierdza prawdziwość tezy, że oparte na uczuciu miłości bliskie związki są niezwykle ważne dla człowieka. Bliskie związki z ludźmi, a pośród nich unikalne, bliskie relacje między kobietami i mężczyznami, okazują się istotnymi uwarunkowaniami dobrostanu, jakości życia i poczucia szczęścia człowieka. Badania psychologiczne pokazują, że bliskie związki wpływają na bardzo szerokie spektrum funkcjonowania biologicznego i psychicznego, na funkcjonowanie poznawcze, emocjonalne i behawioralne każdego z nas. „Szczęśćciorodny” wpływ bliskich relacji jest przemożny, gdy są one udane dla obojga bliskich osób, a gdy takie nie są - przyczyniają się do smutku i cierpienia, a gdy brakuje jednego człowieka, czujemy się jakby nie było całego świata wokół nas.

Ta książka jest poświęcona bliskim relacjom kobiet i mężczyzn. Przedstawiono w niej zagadnienia dotyczące m.in. wywierania wpływu na partnera, strategii utrzymywania go przy sobie, poświęcenia w bliskich związkach oraz seksualności singli oraz osób nieheteroseksualnych.

Książka "Kobiety, mężczyźni i bliskie związki" - Tomasz Szlendak, Krzysztof Olechnicki - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2017 r. Cena 63.77 zł. Zapraszamy na zakupy!