pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Rekrutacja i selekcja personelu

Autor książki:

Marek Suchar

Dane szczegółowe:
Wydawca: C H Beck
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 132 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788381286947
ISBN: 978-83-8128-694-7
Data: 2018-06-15
60.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Znaleźć, przyciągnąć i wybrać najlepszych kandydatów!
Jakie błędy są najczęściej popełniane w procesie rekrutacji?
Skąd czerpać informacje o kandydatach?
Jakimi metodami można weryfikować ich umiejętności?
Jakie korzyści i zagrożenia wiążą się z każdą z metod rekrutacyjnych?
Co zrobić, żeby nie odrzucić najlepszych kandydatów na wstępie?
Kiedy warto korzystać z pomocy zewnętrznej firmy rekrutacyjnej?
Skuteczność w rekrutacji i selekcji wiąże się ze szczególną kombinacją osobistych uzdolnień z dobrą znajomością psychologii oraz bogatym doświadczeniem życiowym i zawodowym. Przestudiowanie przebiegu procesów rekrutacji i selekcji w ich różnych praktycznych wariantach, uważna analiza metod i narzędzi w nich wykorzystywanych pozwoliły na opisanie rekrutacji jako zbioru rozmaitych procedur skutecznego działania. Warto zapoznać się z tymi procedurami i nauczyć się nimi posługiwać, aby działać skutecznie, niezależnie od posiadania szczególnych, osobistych talentów rekrutacyjnych.

Każdy, kto zrozumie istotę tych procedur oraz nauczy się rzetelnie i skutecznie je przeprowadzać, ma szansę osiągnąć w rekrutacji sukces.

W najnowszym, czwartym wydaniu wprowadzono do tekstu książki wiele zmian wynikających z konieczności uwzględnienia dynamicznego rozwoju dziedziny, jaką jest rekrutacja i selekcja personelu. Zmiany te dotyczą zwłaszcza wykorzystania Internetu w rekrutacji i selekcji, a także najnowszych trendów i tendencji w tej dziedzinie. Najważniejszymi z nich są globalizacja, posługiwanie się przez rekruterów stale rozwijanymi nowoczesnymi narzędziami informatycznymi, a także coraz pełniejsze korzystanie z nowych narzędzi komunikacji.

Książka "Rekrutacja i selekcja personelu" - Marek Suchar - oprawa miękka - Wydawnictwo C H Beck. Książka posiada 132 stron i została wydana w 2018 r. Cena 60.86 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.