pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Razem idąc. Tom 1. Miłość w ramionach

Autor książki:

Krystyna Szwed

Dane szczegółowe:
Wydawca: Astrum
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 234 s.
Wymiar: 205x147 mm
EAN: 9788366382602
ISBN: 978-83-6638-260-2
Data: 2021-03-05
25.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Powieść RAZEM IDĄC. MIŁOŚĆ W RAMIONACH jest pierwszą częścią autobiograficznej powieści autorstwa Krystyny Szwed. Następne części to, RAZEM IDĄC. MIŁOŚĆ I JESZCZE RAZ UWIERZYĆ oraz RAZEM IDĄC. MIŁOŚĆ I ŻYCIE RAZEM POMIMO WSZYSTKO.
Każdy z nas w pewnym okresie życia czuje potrzebę rozliczenia się ze swoją przeszłością mając nadzieję, że wyciągnie wnioski z tego, co było i to, co będzie stanie się zaczynem nowego i lepszego życia.
Autorka w pierwszej części tej autobiograficznej powieści opowiada o swoim dzieciństwie i dorastaniu, o marzeniach i początkach rodzenia się w niej kobiecości, o miłości i nadziei, że to ta prawdziwa, na zawsze i do końca życia.
Próbuje odpowiedzieć na pytanie czym jest dla niej, a tak naprawdę dla nas wszystkich uczucie żarliwej miłości. Czy w każdym okresie życia jesteśmy na nią gotowi, czy też jej moc zaskakując nas niczym tsunami? Bo miłość nigdy nie jest równoważna, w związku każdy kocha inaczej, inaczej też ją pojmuje. Autorka doskonale o tym wie, czym daje wyraz w wierszu:
Miłość
w ramionach
kochanej osoby
to szczęście największe
jakiego w życiu może doznać człowiek
Ale za chwilę ma wątpliwości, czy tak jest w istocie?
Na to pytanie każdy z nas musi znaleźć własną odpowiedź, będącą zarazem receptą na utrzymanie owej szaleńczej miłości w ramionach przez całe życie.
Autorka, opisując swoje życie, doskonale oddaje klimat czasu minionego - końca lat 60. i dalszych. Zapraszam do lektury tej książki, gdzie każdy z Państwa odnajdzie kawałek swojego życia.

Książka "Razem idąc. Tom 1. Miłość w ramionach" - Krystyna Szwed - oprawa miękka - Wydawnictwo Astrum. Książka posiada 234 stron i została wydana w 2021 r. Cena 25.45 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.