pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Raj

Autor książki:

Marta Guzowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Marginesy
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 392 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788366140608
ISBN: 978-83-6614-060-8
Data: 2019-04-02
26.28  39.90  13.62 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Raj - Marta Guzowska - opis książki:

Ostatnia sobota przed długim majowym weekendem. Czy można sobie wyobrazić lepszy pomysł na spędzenie tego dnia, niż odwiedziny w centrum handlowym, zaprojektowanym przez słynnych dekoratorów wnętrz i pełnym niemal każdej rzeczy, o której się marzy - albo nie wiedziało, że marzy?
Matka, córka i jej przyjaciółka, dwóch dilerów, złodziej i pracownik korporacji. I czające się zagrożenie. Historia jednej nocy opowiedziana z siedmiu różnych punktów widzenia. Sześcioro z nich spędza noc w galerii handlowej, siódme ogląda wydarzenia z zewnątrz. Dwoje jest przekonanych, że ich życiu zagraża niebezpieczeństwo, jedno chce zdobyć sławę, jedno pieniądze, jedno coraz lepiej się bawi, a jedno chce tylko wypełniać porządnie swoje obowiązki. Dwie osoby ścigają trzy, jedna ukrywa się przed resztą. Każde z nich jest gotowe na wszystko, żeby osiągnąć cel. Nawet zabić.

Co zrobić, gdy raj zmieni się w piekło? Kiedy za zakrętem czai się zło i nie wiadomo, komu ufać? Kto dożyje poranka? Czy istnieje jedna, prawdziwa wersja wydarzeń? Od czego zależy prawda? I co tak naprawdę wydarzyło się tamtej nocy w galerii handlowej Raj?
Thriller psychologiczny, w którym nic ani nikt nie jest tym, czym się wydaje.

Marta Guzowska (ur. 1967) - od ponad dwudziestu lat jest archeologiem. Pracowała w Troi, w najbardziej prestiżowych wykopaliskach świata. Autostopem zjeździła całą Turcję, wyspy greckie i pół basenu Morza Śródziemnego. Mieszkała w wielu miejscach na świecie, nie zawsze bezpiecznych. W Turcji przeżyła trzęsienie ziemi, w Izraelu drugą intifadę. Ponad rok spędziła w Atenach, mieszkała też w Heidelbergu, Tybindze, Freibergu, Kopenhadze, Tel Awiwie, Budapeszcie i na Krecie. Od dziewięciu lat żyje z rodziną w Wiedniu i tam pisze swoje książki. Współprowadzi portal "Zbrodnicze siostrzyczki" i wraz ze współautorkami napisała książkę Mordercze miasta. Laureatka Nagrody Wielkiego Kalibru w 2013 za debiut literacki - Ofiarę Polikseny, wyróżniona też nominacją do tej nagrody za Głowę Niobe i Chciwość. Laureatka Nagrody Złotego Pocisku za Regułę nr 1 (Marginesy 2017). Pozostałe jej książki także spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem: Głowa Niobe (2013), Wszyscy ludzie przez cały czas (2015), Czarne światło (2016), Chciwość (2016) i Ślepy archeolog (Marginesy 2018).

Książka „Raj” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Marginesy. Książka posiada 392 stron i została wydana w 2019 r. Cena 26.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Raj"
Marta Guzowska - autor m.in.:
Rok Szczura - okładka książki
Rok Szczura Marta Guzowska;
Artefakt - okładka książki
Artefakt Marta Guzowska, Karolina Oksiędzka;
Opowiem ci o zbrodni - okładka książki
Opowiem ci o zbrodni Wojciech Chmielarz, Małgorzata Kuźmińska, Marta Guzowska;
Ślepy archeolog - okładka książki
Ślepy archeolog Marta Guzowska;
Reguła nr 1 - okładka książki
Reguła nr 1 Marta Guzowska;
Rewers - okładka książki
Rewers Ryszard Ćwirlej, Gaja Grzegorzewska, Marta Guzowska;
Ofiara Polikseny - pudełko audiobooku
Ofiara Polikseny Marta Guzowska;
Produkty podobne:
Trzewiczki Matki Boskiej - okładka książki
Trzewiczki Matki Boskiej Joanna Sokolińska
Ostatnia noc Olivii - okładka książki
Ostatnia noc Olivii Christina McDonald
EasyLog - okładka książki
EasyLog Mariusz Zielke
Nienawiść - okładka książki
Nienawiść Mariusz Zielke
Fort grozy - okładka książki
Fort grozy Adam Nasielski