pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Zagadka królowej myszy. Detektywi z tajemniczej 5. Tom 3 (CD mp3)
audiobook:

Zagadka królowej myszy. Detektywi z tajemniczej 5. Tom 3 (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788381940986
Data: 2019-11-21
17.16  19.10  1.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h


Trzeci tom serii detektywistycznej o młodych śledczych z Tajemniczej 5!Anka, Piotrek i Jaga (oczywiście razem ze szczurem Sherlockiem) trafiają do domu Olgi Boznańskiej w Krakowie. Z początku nic nie zapowiada zagadki kryminalnej, wkrótce się jednak okazuje, że słynny obraz malarki – „Dziewczynka z chryzantemami” – został skradziony i zastąpiony przez złodzieja kopią. Anka i Piotrek szybko ustalają, że podejrzanych jest tylko czworo: to dyrektor muzeum, woźna, sekretarz i studentka Akademii Sztuk Pięknych. Czy detektywi z Tajemniczej 5 rozwiążą tę sprawę jeszcze przed przybyciem policji?
„Detektywi z Tajemniczej 5” zostali wymyśleni na wyraźne życzenie dzieci Marty Guzowskiej – dotąd autorki powieści kryminalnych dla dorosłych. Seria książek o śledztwach Anki i Piotrka łączy przygodową fabułę, elementy wiedzy o historii sztuki oraz interaktywną formę, gdyż każdy tom wymaga od czytelnika logicznego myślenia i rozwiązywania zagadek.

Audiobook „Zagadka królowej myszy. Detektywi z tajemniczej 5. Tom 3 (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 17.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Marta Guzowska - autor m.in.:
Produkty podobne:
Przypływ - pudełko audiobooku

Przypływ

Maurice Leblanc
Żniwa zła (CD) - pudełko audiobooku

Żniwa zła (CD)

Robert Galbraith (pseud. J.K. Rowling)