pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Python od podstaw

Autor książki:

Marcin Moskała

Dane szczegółowe:
Wydawca: Moskała Marcin
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 312 s.
EAN: 9788396395887
ISBN: 978-83-9639-588-7
Data: 2022-08-16
35.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ta książka zacznie Twoją przygodę z programowaniem. Prezentuje wiedzę w praktyczny, przystępny i zrozumiały sposób. Pomaga zbudować solidne podwaliny pod naukę języka Python oraz wytyczyć dalszy kierunek. Jeśli chcesz nauczyć się programowania albo zastanawia Cię czym ono jest, to jest to książka dla Ciebie.

Razem z tą książką wejdziesz krok po kroku do świata języka Python. Pokaże Ci, że programowanie to świetna zabawa, a przy tym znacznie bardziej przydatna i dostępna umiejętność niż może się wydawać. Dowiesz się z niej:
- czym są zmienne i wartości,
- jak używać warunków i pętli,
- jak działają funkcje,
- czym są klasy, listy, pakiety, czym jest importowanie,
- jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce,
- jak kontynuować naukę.

Marcin Moskała to doświadczony programista, autor książek Effective Kotlin oraz Kotlin Coroutines, Java Script od podstaw, założyciel Kt. Academy. Programuje od dziecka, występuje na międzynarodowych konferencjach programistycznych, posiada w dorobku liczne publikacje m.in. w magazynie Programista. Pasjonat czytania i pisania książek, uczenia się i filozofii.

Książka "Python od podstaw" - Marcin Moskała - oprawa miękka - Wydawnictwo Moskała Marcin. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2022 r. Cena 35.27 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.