pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Psychologia Sprzedaży - droga do sprawczości, niezależności i pieniędzy

Autor książki:

Mateusz Grzesiak

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Twarda
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 123x196 mm
EAN: 9788328381247
ISBN: 978-83-283-8124-7
Data: 2021-05-11
33.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Każdy z nas sprzedaje w jakiś sposób siebie, za pomocą wizerunku, emocji, opowiadanych historii. Rodzic sprzedaje dziecku strategie radzenia sobie z rzeczywistością, a partnerzy składają sobie nawzajem oferty na abstrakcyjny produkt jakim jest świetlana przyszłość. Nauczyciel sprzedaje wiedzę uczniom i jeśli zrobi to dobrze, rozkocha ich w przedmiocie i przyczyni się do wyboru ścieżki życiowej. Każdy potencjalny kandydat o pracę sprzedaje szefowi historię o tym, jak zmieni jego firmę, podobnie jak mężczyzna sprzedaje kobiecie, że ta decydując się na związek z nim, będzie szczęśliwa. Sprzedaż jest wszędzie, a rynek matrymonialny, gospodarczy, intelektualny, emocjonalny czy rodzinny nie różnią się od siebie fundamentami, bo każdy z nich opiera się na interakcji między dwoma podmiotami, z których jeden ma ofertę wartości dla drugiego.

Mateusz Grzesiak na bazie praktycznej psychologicznej wiedzy, latach własnych międzynarodowych doświadczeń sprzedażowych i obserwacji najskuteczniejszych specjalistów od handlu opracował uniwersalny model sprzedaży: Master Sales. Jego pierwsza część, czyli Inner Game, tłumaczy zasady budowania pierwszego wizerunku oraz używania języka ciała w celu zrobienia jak najlepszego wrażenia. Druga część – Relations Game – uczy technik służących do budowania relacji i zaufania, a także określania jego potrzeb. Część trzecia to Sales Game — bezpośrednio dotyczące narzędzi zamykających sprzedaż produktu bądź usługi. Każde z tych narzędzi jest tak opisane i zaprezentowane, by nadawało się od razu do zastosowania zarówno przez rasowego handlowca, jak i osoby z innych branż, świadome, że sprzedaż jest jedną z najważniejszych umiejętności życiowych.

Książka "Psychologia Sprzedaży - droga do sprawczości, niezależności i pieniędzy" - Mateusz Grzesiak - oprawa Twarda - Wydawnictwo one press. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2021 r. Cena 33.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.