pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Psychologia miłości
Tytuł książki:

Psychologia miłości

Autor książki:

Bogdan Wojcieszke

Dane szczegółowe:
Wydawca: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 360 s.
Wymiar: 205x145 mm
EAN: 9788374897891
ISBN: 978-83-7489-789-1
Data: 2019-04-29
38.92  49.90  10.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Psychologia miłości - Bogdan Wojcieszke - opis książki:

Zupełnie nowe poszerzone wydanie najlepiej sprzedającej się książki psychologicznej o miłości od lat. Wybitny psycholog profesor Bogdan Wojciszke po raz kolejny wprowadza nas w świat wielkich uczuć widzianych z perspektywy psychologii społecznej. To książka, której nie można przegapić.

Miłość jest najważniejszym wydarzeniem między narodzinami a śmiercią człowieka. I choć trudno o pogląd mniej oryginalny, to właśnie on stał się przyczyną napisania tej książki. Wybitny psycholog prof. Bogdan Wojciszke przedstawia najnowsze, znacznie poszerzone wydanie wyjątkowego bestsellera. Książka - Psychologia miłości? dawno przekroczyła granice uniwersyteckich murów. Uniwersalny temat i jego piękne ujęcie sprawiły, że sięgnęły po nią dziesiątki tysięcy Polaków. Gdyby któregoś dnia z literatury wykreślono słowo "miłość", lwia część piśmiennictwa, a zwłaszcza literatury pięknej, uległaby unicestwieniu - nie byłoby już baśni, wierszy ani nawet piosenek. Po cóż więc jeszcze jedna książka o miłości? Przede wszystkim po to, żeby zgłębić tajemnicę uczucia, które stało się natchnieniem dla tak wielu twórców, lecz zgłębić ją w sposób nie literacki, a naukowy, jako że źródłem tej pracy są odkrycia współczesnej psychologii, odsłaniające mechanizmy rządzące naszymi zachowaniami, myśleniem i emocjami.

Książka „Psychologia miłości” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Gdańskie Psychologiczne. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2019 r. Cena 38.92 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Psychologia miłości"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Psychologia (nie)codzienna - okładka książki
Psychologia (nie)codzienna Marta Stasiła-Sieradzka, Aneta Sokół-Siedlińska
Psychologia współczesnego człowieka - okładka książki
Psychologia współczesnego człowieka Bożena Janda-Dębek (red.)