pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Edukacja która zmienia życie. 12 narzędzi umysłu, które rozpalają...
Tytuł książki:

Edukacja która zmienia życie. 12 narzędzi umysłu, które rozpalają miłośc do nauki

Autor książki:

Marilee Adams

Dane szczegółowe:
Wydawca: Logos
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788363488604
ISBN: 978-83-6348-860-4
Data: 2016-07-12
29.87  42.99  13.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Edukacja która zmienia życie. 12 narzędzi umysłu, które rozpalają miłośc do nauki - Marilee Adams - opis książki:

Rozpalanie miłości do nauki
Na prośbę pedagogów - fanów bestselleru Myślenie pytaniami - Marilee Adams przed-stawia fascynującą metodę tworzenia atmosfery szkolnej przenikniętej ciekawością, kreatywnością i troską. Przy pomocy wzruszającej historii o nauczycielce będącej na granicy wypalenia zawodowego pokazuje, jak wielki wpływ na porozumiewanie się z uczniami, współpracownikami i z nami samymi ma nasze psychiczne nastawienie. Przytacza barwne przykłady, w jaki sposób pielęgnowanie czegoś, co określa "drogą uczącego się", prowadzi do przełomu w krytycznym myśleniu, komunikacji i współpracy. Ta inspirująca książka zawierająca ćwiczenia, linki do zasobów internetowych i autorską mapę wyboru określającą różne postawy umysłu, dostarcza narzędzi, które naprawdę zmieniają życie, zachęcając zarówno uczniów, jak i nauczycieli do otwartości, kreatywności, skuteczności, wytrwałego rozwiązywania problemów i nieustannego uczenia się.

Dr Marilee Adams jest prezesem Inquiry Institute - organizacji konsultingowej, coachingowej i edukacyjnej. Jest doradcą w Learning Forward New Jersey i adiunktem w American University w programie Key Executive Leadership na Wydziale Spraw Publicznych.

Książka „Edukacja która zmienia życie. 12 narzędzi umysłu, które rozpalają miłośc do nauki” - oprawa miękka - Wydawnictwo Logos. Książka posiada 248 stron i została wydana w 2016 r. Cena 29.87 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Edukacja która zmienia życie. 12 narzędzi umysłu, które rozpalają..."
Marilee Adams - autor m.in.:
Myślenie pytaniami - okładka książki
Myślenie pytaniami Marilee Adams;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Psychologia miłości - okładka książki
Psychologia miłości Bogdan Wojcieszke
Produkty podobne: