pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Przemiana ludzi i ziemi. Rekalibracja - trzynasta księga Kryona
Tytuł książki:

Przemiana ludzi i ziemi. Rekalibracja - trzynasta księga Kryona

Autor książki:

Lee Carroll

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOS
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788393352050
ISBN: 978-83-9335-205-0
Data: 2017-10-16
25.48  39.00  13.52 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

O AUTORZE
Po ukończeniu studiów na wydziale handlu i ekonomii na California Western University w Kalifornii Lee Carroll prowadził własną firmę fonograficzną przez 27 lat. Punktem zwrotnym stał się rok 1989, kiedy niezwiązane z min medium powiedziało mu, że nie fizyczna istota o imieniu Kryon chce z nim nawiązać kontakt. Pierwsze publikacje przekazów Kryona zostały nieśmiało zaprezentowane metafizycznej społeczności w Del Mar w Kalifornii.

W 1995 roku Lee Carroll został poproszony o zaprezentowanie informacji z przekazów Kryona w ONZ przed działającą przy tej organizacji grupą znaną jako Stowarzyszenie Oświecenia i Przemiany (Society for Englightenment and Transformation SEAT). Został tak dobrze przyjęty, że zapraszano go ponownie do Nowego Yorku siedem razy, ostatnio w roku 2009.

Lee Carroll jest oryginalnym kanałem przekazów od Kryona. Księgi Kryona drukowane są obecnie w 25 językach.

Książka "Rekalibracja Ludzkości" to trzynasty tom ksiąg Kryona jest kulminacją dwudziestoczteroletniej spirytualnej ewolucji ludzkości. Informacje od Kryona przekazywane w formie channellingów (przekazów) są obecnie uznawane w świecie ezoterycznym jako jedne z najbardziej dogłębnych i trwałych.

OD WYDAWCY
Jest to trzynasty tom ksiąg Kryona który zawiera bezpośrednie informacje na temat tego co się dzieje na Ziemi. Jest odpowiedzią na jedno z głównych pytań jakie obecnie sobie zadajemy: Czy wszystko co się obecnie wydarza ma głębszy sens i czy jest to droga która prowadzi do pokojowej i szczęśliwej przyszłości? Na to pytanie i wiele innych o tym w jakim kierunku zmierza ludzkość po roku 2012 otrzymujemy odpowiedź w tej książce, którą trzymasz czytelniku w ręce.

Metafizyczna definicja rekalibracji to rozpoznać standard tego co było i dopasować realność życia do tego co może być poprzez rekalibrację tej rzeczywistości. Zmienić standardy, jakimi mierzy się wszystko z punktu widzenia spirytualnego. Zrewaluować wszystko, co uważane było za "normalne".

Rozdział piąty - Rekalibracja światła i ciemności
"Być może w trakcie waszej podróży przez życie podejmujecie decyzje o ucieczce z danego miasta, odejściu od partnera, rzuceniu pracy, wszystko po to, by uczynić tę podróż lepszą. Chciałbym bym jednak, byście jeszcze raz przemyśleli takie wybory - co, jeżeli sami zaczniecie się zmieniać i sprawy, które wcześniej stanowiły problem, przestaną takimi być? To zmienia postać rzeczy, prawda? Teraz możecie być w tych samych sytuacjach, od których chcielibyście uciec, ale okoliczności są już całkowicie inne. Nie ma w was frustracji ani gniewu, nawet mimo faktu, że ludzie wokół was wciąż kręcą się na karuzeli niepokoju i dramatów. W rzeczywistości wzmacnia to waszą mądrość i ułatwia jej okazywanie."

Książka "Przemiana ludzi i ziemi. Rekalibracja - trzynasta księga Kryona" - Lee Carroll - oprawa miękka - Wydawnictwo KOS. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2017 r. Cena 25.48 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Lee Carroll - autor m.in.:
Produkty podobne:
Erekcja wzrostu - okładka książki

Erekcja wzrostu

Mika Rudka