pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Proxima

Autor książki:

Stephen Baxter

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 560 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788381164535
ISBN: 978-83-8116-453-5
Data: 2018-09-22
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

XXVII wiek. Przyszłość ludzkości w tej galaktyce wydaje się niemal nieograniczona?
Są w niej setki milionów czerwonych karłów, które posiadają planety nadające się do zamieszkania przez ludzi. Taki właśnie jest świat Proxima Centauri. Dla ludzkości może oznaczać nadzieję na przetrwanie, bo toczące nieustanne wojny między sobą przeludnione kolonie na Marsie i Merkurym z pewnością tego nie gwarantują.

Ale najpierw nowy świat musi zostać skolonizowany, a brakuje chętnych, by zostać osadnikiem. Wyprawa na surową planetę nie zapewni splendoru ani żadnych gratyfikacji, a oferuje tylko trud, samotność, pustkę? Yuri Jones wraz z tysiącem innych przymusowych kolonistów niebawem dowie się, jak to jest żyć w nieprzyjaznym pustynnym świecie, którego połowa skrywa się w wiecznej ciemności.

Proxima opowiada niesamowitą historię kolonizacji surowego nowego Edenu, a tajemnica, którą skrywa ten świat, na zawsze zmieni postrzeganie naszej roli we wszechświecie.

"Monumentalna powieść".

National Space Society
"Ta powieść po prostu zapiera dech w piersiach".

SFBook.com

Książka "Proxima" - Stephen Baxter - oprawa miękka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 560 stron i została wydana w 2018 r.