pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Ultima (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2021
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788382021110
Data: 2021-01-29
26.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:


FASCYNUJĄCA POWIEŚĆ SCIENCE FICTION O EKSPLORACJI ALTERNATYWNYCH WSZECHŚWIATÓW I GŁĘBOKICH OTCHŁANI CZASU
Na planecie Per Ardua krążącej wokół gwiazdy Proxima odkryto artefakty obcych – Włazy, które pozwalają ludziom pokonywać lata świetlne, jakby wkraczali do innego pokoju. Ale ta nowo odkryta łatwość podróżowania w przestrzeni ma konsekwencje... Gdy ludzkość poznaje prawdziwą naturę wszechświata, ujawnia się wstrząsająca prawda. Wszyscy mamy niezliczone przeszłości zbiegające się w tej jednej teraźniejszości – a nasza przyszłość jest przerażająco skończona. We wszechświecie są umysły liczące miliardy lat, które nami sterują i mają wobec nas pewne plany, niezbyt przyjazne. Czas walczyć, by odzyskać kontrolę nad swoim losem i uniknąć zagłady...

***
„Ultima to tour de force space opery, powieść, w której nieokiełznana wyobraźnia autora tworzy wizję pełną niezwykłych pomysłów. To prawdziwa uczta dla każdego fana fantastyki i jest już jasne, że Baxter to najwybitniejszy spadkobierca Arthura C. Clarke’a!”
SFFWorld

Audiobook „Ultima (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 26.66 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.