pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Propaganda, która zabija

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Nowej Konfederacji
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 226 s.
EAN: 9788396264848
ISBN: 978-83-9626-484-8
Data: 2022-01-14
32.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Ponad sto tysięcy nadliczbowych zgonów. Tąpnięcia w gospodarce. Chaos, lęk i zagubienie - to wszystko przyniosła Polsce pandemia COVID-19. Jak poradziło sobie z nią państwo
Profesor Wojciech Maksymowicz, neurochirurg, niegdyś minister zdrowia i opieki społecznej w rządzie Jerzego Buzka, jako wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego w rządzie Mateusza Morawieckiego był obecny przy podejmowaniu najważniejszych decyzji związanych z pandemią COVID-19, przy partyjnych kłótniach i debatach. W wywiadzie rzece z Jaremą Piekutowskim opowiada o gorącym czasie zmagań z pandemią.

Rozmowa przedstawia poruszający i momentami przerażający obraz polityków, którzy nie umieją sobie poradzić z nadchodzącym zagrożeniem. Którzy - w momencie, kiedy trzeba ratować ludzi - za wszelką cenę szukają rozwiązań zapewniających im poparcie społeczne i głosy w kolejnych wyborach.

Ta książka to też, a może przede wszystkim, rozmowa z lekarzem. Profesor Maksymowicz mówi o samym koronawirusie, o jego pochodzeniu, o tym, dlaczego nowa pandemia zaskoczyła świat. Wskazuje, co należało zrobić, by przebieg pandemii w Polsce nie był tak drastyczny.

Jeśli nie chcemy, by powtórzyła się tragedia roku 2020 - powinniśmy uczyć się od najlepszych. Rozmowa z profesorem Maksymowiczem jest taką nauką.

Książka "Propaganda, która zabija" - Wojciech Maksymowicz, Jarema Piekutowski - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Nowej Konfederacji. Książka posiada 226 stron i została wydana w 2021 r. Cena 32.11 zł. Zapraszamy na zakupy!