pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Programowanie mobilnych stron internetowych z wykorzystaniem systemów CMS

Autor książki:

James Pearce

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2012
Oprawa: twarda
Ilość stron: 536 s.
Wymiar: 172x245 mm
EAN: 9788324636105
ISBN: 978-83-2463-610-5
Data: 2012-01-04
34.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wykorzystaj niezwykłe możliwości platform Word Press, Joomla! oraz Drupal i twórz zachwycające witryny dla urządzeń mobilnych!
Świat oszalał na punkcie smartfonów, które wreszcie umożliwiły wygodne, szybkie przeglądanie Internetu i sprawiły, że korzystanie z zasobów sieci w telefonie stało się tak samo naturalną czynnością, jak wykonywanie połączeń. To oczywiście zrodziło potrzebę tworzenia lżejszych, lecz tak samo funkcjonalnych oraz atrakcyjnych wizualnie odpowiedników różnych serwisów, e-sklepów i aplikacji, zapewniających komfortowe korzystanie z ich stron na wszelkich urządzeniach mobilnych.

Oto książka, w której znajdziesz szczegółowe omówienie technologii Internetu mobilnego - technik i narzędzi, które można wykorzystać do udostępnienia na urządzeniach przenośnych rozmaitych materiałów sieciowych. Przedstawiono tu standardowe wzorce rozwijania interfejsów użytkownika, a także ułatwiające pracę szablony i platformy. Autor koncentruje się na trzech najważniejszych CMS-ach (Word Press, Joomla! oraz Drupal) i wyjaśnia, jak projektować, budować oraz publikować za ich pomocą użyteczne witryny, które zachwycą użytkowników mobilnego Internetu!
W książce znajdziesz między innymi:

  • techniczne omówienie środowiska mobilnego oraz wprowadzenie do urządzeń i sieci mobilnych, a także związanych z nimi problemów;
  • opis ewolucji Internetu mobilnego i optymalnych sposobów dostosowania się do niej;
  • omówienie wyborów i decyzji, które trzeba podjąć przed przystąpieniem do udostępniania witryny opartej na systemie CMS w Internecie mobilnym;
  • opis procesów związanych z testowaniem, instalowaniem i integrowaniem witryn mobilnych w dowolnym systemie;
  • omówienie analizy, reklamy i innych zagadnień z obszaru mobilnego.
Wyjdź naprzeciw możliwościom, jakie oferują Ci popularne platformy CMS, i twórz niezwykłe witryny z myślą o mobilnym Internecie.

James Pearce jest specjalistą od technologii, autorem książek, programistą i przedsiębiorcą pracującym w branży Internetu mobilnego od ponad dziesięciu lat. Jest także autorem popularnej wtyczki Word Press Mobile Pack.

Książka "Programowanie mobilnych stron internetowych z wykorzystaniem systemów CMS" - James Pearce - oprawa twarda - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 536 stron i została wydana w 2012 r. Cena 34.31 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.