pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tworzenie aplikacji z Yii. Receptury

Autor książki:

Alexander Makarov

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 170x230 mm
EAN: 9788324685967
ISBN: 978-83-246-8596-7
Data: 2014-04-22
25.83 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Poznaj najlepsze przepisy dla Yii!

PHP to jeden z języków programowania najczęściej wybieranych do tworzenia stron internetowych i aplikacji webowych. Yii to platforma MVC napisana w języku PHP, która sprawi, że Twój kod będzie bardziej przejrzysty, a osiągnięcie założonych celów - znacznie prostsze. Jeżeli połączysz potencjał PHP ze wsparciem Yii, otrzymasz kombajn, który pozwoli Ci w okamgnieniu poradzić sobie z dowolnym problemem.

Książka ta należy do cenionej przez programistów serii „Receptury”. Znajdziesz w niej najczęściej spotykane problemy wraz z ich najlepszymi rozwiązaniami. W trakcie lektury dowiesz się, jak skonfigurować reguły URL, przekazywać wiadomości pomiędzy żądaniami oraz stosować widoki częściowe. Ponadto poznasz najlepsze przepisy na wykorzystanie technologii AJAX oraz biblioteki j Query wspólnie ze szkieletem Yii. Jeżeli stoisz przed problemem zabezpieczenia aplikacji przed spamem i chciałbyś wykorzystać mechanizm CAPTCHA, to znajdziesz tu szczegółową instrukcję, jak to zrobić. Co jeszcze odkryjesz w tej książce Najlepsze porady dotyczące wydajności, współpracy z bazą i bezpieczeństwa. Jest to lektura obowiązkowa dla każdego programisty chcącego wykorzystać możliwości Yii w swojej aplikacji!

Dzięki tej książce:

  • zabezpieczysz formularz przy użyciu CAPTCHA
  • wyciśniesz siódme poty ze szkieletu Yii
  • zwiększysz bezpieczeństwo Twojej aplikacji
  • zbudujesz działającą aplikację szybko i bez problemów
Poznaj możliwości szkieletu Yii!

Książka "Tworzenie aplikacji z Yii. Receptury" - Alexander Makarov - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2014 r. Cena 25.83 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.