pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Prezent

Autor książki:

Sebastian Fitzek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788324171071
ISBN: 978-83-2417-107-1
Data: 2019-11-06
Cena wydawcy: 39.80 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Najnowszy bestseller nr 1 mistrza thrillerów psychologicznych, który w czerwcu gościł na Międzynarodowym Festiwalu Kryminału we Wrocławiu, promując swój bestseller Pacjent i spotkał się z czytelnikami w Poznaniu i w Warszawie.

Nowy bestseller nr 1 i nowy bohater, jakiego jeszcze w tym gatunku nie było!
Jak zwykle u Fitzka: zwyczajny człowiek postawiony wobec NIEWYOBRAŻALNEGO? musi wytropić mordercę i uratować życie dziecka. Tyle, że nie umie czytać ani pisać?
Milan Berg stoi na światłach, kiedy nagle obok niego zatrzymuje się samochód. Na tylnym siedzeniu przerażona dziewczynka rozpaczliwie przyciska do szyby zapisaną kartkę. Wołanie o pomoc? Milan nie może jej odczytać, bo - nie umie czytać. Rzuca się w pościg rowerem, ale z samochodu wysiada normalna rodzina? Przeczucie mówi mu jednak, że dziewczynka jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie?
Musi ją odszukać.

Otrzymuje zaskakujący prezent. Potem będą następne? I ofiary.

Milan rozpoczyna rozpaczliwą i szaleńczą podróż, która prowadzi go w głąb własnej przeszłości. Na końcu dowie się, że czasami prawda jest tak przerażająca, że nie da się z nią dalej żyć. A niewiedza jest największym prezentem na ziemi.

SEBASTIAN FITZEK - autor numer 1 w Niemczech, mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 33 krajach. Każda powieść Fitzka PACJENT, ŁAMACZ DUSZ, ODPRYSK, LOT 7A, TERAPIA, PASAŻER 23, PRZESYŁKA, OSTATNIE DZIECKO, NOC ÓSMA, ODCIĘCI zajmuje przez wiele miesięcy 1. miejsce na listach bestsellerów i osiąga milionowe nakłady. W samych Niemczech sprzedano je w 11 milionach egzemplarzy.

Książka "Prezent" - Sebastian Fitzek - oprawa twarda - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2019 r.