pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Prawo karne materialne. Część szczególna. Kazusy i zadania problemowe, orzecznictwo. Seria: Prawo karne

Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 223 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788380854543
ISBN: 978-83-8085-454-3
Data: 2017-06-05
Cena wydawcy: 42.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Książka jest kontynuacją opracowania pt. Prawo karne materialne. Część ogólna. Kazusy i zadania problemowe, orzecznictwo. Publikacja stanowi oryginalny materiał pomocniczy, przeznaczony do nauki prawa karnego materialnego, który pozwoli na rozszerzenie, usystematyzowanie oraz sprawdzenie posiadanej wiedzy.

Opracowanie zawiera około 100 kazusów oraz ponad 100 zadań problemowych z zakresu części szczególnej Kodeksu karnego. Jego walorem, na tle innych dostępnych na rynku, jest to, że kazusy i zadania w nim zawarte odnoszą się do wszystkich rozdziałów części szczególnej Kodeksu karnego. W publikacji zamieszczono również pytania kontrolne, które w sposób kompleksowy pozwolą na zweryfikowanie posiadanej wiedzy. Ponadto, kazusom oraz zadaniom problemowym towarzyszy bogaty wybór orzecznictwa sądowego, co niewątpliwie koresponduje z praktycznym wymiarem niniejszego opracowania.

Książka jest przeznaczona dla studentów kierunków prawa i administracji. Będzie ona stanowiła także przydatne opracowanie dla absolwentów studiów prawniczych, przygotowujących się do egzaminów na aplikacje oraz egzaminów kończących aplikacje.

Książka "Prawo karne materialne. Część szczególna. Kazusy i zadania problemowe, orzecznictwo. Seria: Prawo karne" - Agnieszka Kania, Olaf Włodkowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Difin. Książka posiada 223 stron i została wydana w 2017 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]