pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Prawo administracyjne. Zagadnienia ogólne i ustrojowe

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 804 s.
EAN: 9788382863123
ISBN: 978-83-8286-312-3
Data: 2022-05-25
65.92 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Podręcznik podzielony został na trzy części:
- pierwsza koncentruje uwagę na tytułowych zagadnieniach ogólnych prawa administracyjnego, zarówno klasycznych, jak i relatywnie nowych;
- druga skupia się na ustrojowym prawie administracyjnym, uwzględniając wątki europeizacyjne i globalizacyjne,
- trzecia omawia zagadnienia ogólne i ustrojowe na przykładzie wybranych regulacji materialnego prawa administracyjnego, zestawiając pojęcia-narzędzia, instytucje z ustawami z zakresu materialnego prawa administracyjnego.

W publikacji połączono analizę zagadnień ogólnych i ustrojowych z podejściem law in action - weryfikacją omawianych instytucji i pojęć-narzędzi, co ułatwia zrozumienie i przyswojenie materiału.

Podręcznik jest przeznaczony dla studentów studiów prawniczych i administracyjnych oraz ekonomicznych, a także profilowanych administracyjnie studiów podyplomowych. Będzie też cenną lekturą dla przedstawicieli zawodów prawniczych, pracowników administracji publicznej oraz przedstawicieli nauki prawa administracyjnego.

Książka "Prawo administracyjne. Zagadnienia ogólne i ustrojowe" - oprawa miękka - Wydawnictwo Wolters Kluwer business. Książka posiada 804 stron i została wydana w 2022 r. Cena 65.92 zł. Zapraszamy na zakupy!