pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Elementy prawa. Podręcznik z ćwiczeniami
Tytuł książki:

Elementy prawa. Podręcznik z ćwiczeniami

Autor książki:

Jolanta Jerzewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 344 s.
Wymiar: 167x239 mm
EAN: 9788381078153
ISBN: 978-83-8107-815-3
Data: 2017-10-09
55.41  59.00  3.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

W podręczniku przedstawiono ogólne pojęcia prawne oraz wybrane zagadnienia z zakresu prawa karnego materialnego i postępowania karnego, prawa wykroczeń, postępowania administracyjnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, postępowania w sprawie nieletnich, a także prawa w Internecie. Dla lepszego zrozumienia i przyswojenia przez uczniów wiadomości zawartych w opracowaniu wzbogacono je licznymi przykładami. Ponadto w książce zamieszczono ryciny i tabele, stanowiące podsumowanie lub uzupełnienie omawianych treści. Edukacja prawna w szkole to zarówno formowanie wiedzy, jak i umiejętności przydatnych w życiu. Dlatego właśnie integralną częścią książki są ćwiczenia zawierające stosowne wskazówki. W końcowej części ćwiczeń zawarto rozwiązania poleceń (zadań) dla ucznia.

Publikacja może stanowić nieocenioną pomoc w nauczaniu młodzieży w klasach, w których realizowane są innowacje programowe z zakresu bezpieczeństwa i porządku publicznego, będzie przydatna na lekcjach wiedzy o społeczeństwie, a także w ramach godzin wychowawczych. Dla statystycznego obywatela tego rodzaju lektura może być sposobem na podniesienie świadomości prawnej.

Książka "Elementy prawa. Podręcznik z ćwiczeniami" - Jolanta Jerzewska - oprawa miękka - Wydawnictwo Wolters Kluwer business. Książka posiada 344 stron i została wydana w 2017 r. Cena 55.41 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Elementy prawa. Podręcznik z ćwiczeniami"
Produkty podobne:
Prawo karne skarbowe. Zagadnienia - okładka książki
Prawo karne skarbowe. Zagadnienia materialnoprawne,... Janusz Sawicki, Grzegorz Skowronek