pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Prawda i kłamstwa

Autor książki:

Caroline Mitchell

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Blister
Ilość stron: 386 s.
Wymiar: 145x215 mm
EAN: 9788381168427
ISBN: 978-83-8116-842-7
Data: 2020-02-10
29.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Poznajcie Amy Winter: komisarz policji i... córkę seryjnych morderców.

Amy pragnie pójść w ślady swego przybranego ojca, szanowanego policjanta. Jednak pewnego dnia otrzymuje list od siedzącej w celi więziennej Lillian Grimes, seryjnej morderczyni. List ten całkowicie zmieni życie Amy.

Lillian Grimes jest czystym złem. Psychopatyczną kryminalistką. I - niestety - biologiczną matką Amy. Teraz kobieta gotowa jest podać miejsca pochówku trzech spośród swoich ofiar - ale tylko wówczas, gdy Amy zagra w jej grę.

Podczas gdy koledzy detektywi gorączkowo szukają młodziutkiej dziewczyny porwanej przez nieznanego sprawcę, Amy musi stawić czoła własnej mrocznej przeszłości. Nawiedzana niewyraźnymi wspomnieniami siostry, która poświęciła życie, by ją ocalić, staje do wyścigu z czasem, chcąc odkryć zaginione zwłoki. Oraz ocalić porwaną dziewczynkę, rówieśnicę zmarłej siostry?
?Dzięki policyjnemu doświadczeniu Caroline Mitchell jest pisarką, która wie, jak zawiązać intrygę, stworzyć postaci i - co najważniejsze - przekazać emocje w każdym z thrillerów, które pisze?
"My Weekly"
?Wstrząsająca, mrożąca krew w żyłach i naprawdę straszna. Szczerze polecam tę niezwykłą powieść Caroline Mitchell?.

Patricia Gibney, autorka cyklu powieści o inspektor Lottie Parker
?Ta książka ma w sobie wszystko - dokładne opisy policyjnych procedur wraz z odpowiednim napięciem, tempem i fascynującą fabułą, lecz została także wzbogacona o element psychologiczny. Urzekła mnie od pierwszego zdania?.

Angela Marsons, autorka powieści o detektyw Kim Stone

Książka "Prawda i kłamstwa" - Caroline Mitchell - oprawa Blister - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 386 stron i została wydana w 2020 r. Cena 29.71 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.