pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Poznaj siebie. Karty emocji

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zwierciadło
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 250 s.
Wymiar: 145x185 mm
EAN: 9788381321921
ISBN: 978-83-8132-192-1
Data: 2020-11-25
56.79  89.90  33.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Poznaj siebie to pełna emocji podróż w głąb siebie. Wyrusz w nią i podążaj ku lepszemu życiu. Każdy człowiek doświadcza całego spektrum rozmaitych uczuć. I wszystkie one są ważne. Równie istotna jest świadomość, że do wszystkich uczuć mamy prawo. Czasem emocje, które nam towarzyszą mogą być trudne, a czasem sprzeczne, trudne do pogodzenia. Jak nauczyć się je rozpoznawać? Jak, dzięki pracom z emocjami, wzmocnić swój wewnętrzny potencjał i uczynić swoje życie lepszym? Pomogą Ci w tym Katarzyna Miller i Joanna Olekszyk oraz stworzona przez nie talia kart oraz inspirująca książka Poznaj siebie. Katarzyna Miller Psycholożka, psychoterapeutka, filozofka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. To Twoje życie. Pokochaj je!, Instrukcja obsługi toksycznych ludzi, Życie jest fajne, Instrukcja Obsługi kobiety, Kup kochance męża kwiaty, Nie bój się życia, Chcę być kochana tak jak chcę, Instrukcja obsługi faceta, Seksownik, Zrób to kochanie i wielu innych (Wydawnictwo Zwierciadło). Na stałe związana z magazynem Zwierciadło. Joanna Olekszyk Dziennikarka, redaktor naczelna magazynów Zwierciadło i SENS. Absolwentka polonistyki i dziennikarstwa UW. Współautorka książek m.in. Daj się pokochać dziewczyno, To Twoje życie. Pokochaj je!, Zrób to kochanie (Wydawnictwo Zwierciadło).

Książka "Poznaj siebie. Karty emocji" - Katarzyna Miller, Joanna Olekszyk - oprawa miękka - Wydawnictwo Zwierciadło. Książka posiada 250 stron i została wydana w 2020 r. Cena 56.79 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: Anna; Ocena: 5 pkt.; Data: 2021-08-19
Na samym początku moją uwagę zwróciła bardzo ciekawa forma wydania książki autorstwa Pań Katarzyny Miller, Joanny Olekszyk pt. Poznaj siebie. Karty emocji.

Gdy otworzyłam pudełko w pięknym kolorze czerwonym, a jego zawartość zaskoczyła mnie, gdyż ujrzałam estetycznie położoną książkę, a w środku znajdowały się pięknie zapakowane w folię karty emocji.

Nie potkałam się nigdy z podczas czytanych przeze mnie książek bądź publikacji naukowych z tak estetycznie zaprezentowaną wiedzą w tej książce, która odsłania, jak może wyglądać po części nasze życie z użyciem kart emocji czy ono się spełnia wraz z naszymi oczekiwaniami i czy zgadza się to, co już miało miejsce albo jest tuż dopiero przed nami.

Panią Katarzynę Miller miałam okazję wcześniej poznać ze wcześniejszych wypowiedzi, których udzielała w programach telewizyjnych. Podoba mi się jej otwartość, stanowczość, wyrazistość oraz odpowiednie podejście do ludzi, które ja osobiste cenię sobie. Polubiłam ją.

Natomiast zastanawiałam się, jaką rolę będzie pełniła współautorka książki Pani Joanna Olekszyk, której twórczości niedane było mi poznać. Ufam, że dzięki tej książce odsłoni ona tę pisarską tajemnicę.

Na samym początku, gdy rozpoczęłam, czytać tę książkę to zapoznałam się z pierwszym rozdziałem dotyczącym tematyki, dlaczego, emocje.

Mogłam poznać za pomocą zadawanych pytań w rozmowie przeprowadzonej z autorkami, jakie one mają wpływ na nasze życie, jakie one są naprawdę, czy my znamy, potrafimy je nazwać, przeżyć, jak je okazujemy, jak my na nie reagujemy, wyjaśniają one za pomocą pytań i udzielonych odpowiedzi czym one są i czy potrafimy je zauważyć.

Uważam, że tego rodzaju określanie zdanie emocji jest nam potrzebne. Mamy możliwość odkrycia dzięki kartom nasze odczucia, jakie czujemy w danym dniu. Omówiony każdy stan naszych emocji składa się z wyjaśnień, na czym on polega, po co nam to uczucie oraz zadania.

Moim zdaniem zadania te zobrazują nam, jak spoglądamy na życie poprzez sytuacje, w których się znajdujemy i podpowiadają nam, co możemy jeszcze w nim, zmienić nie wstydząc się tego.

Emocje pozytywne i negatywne pozwolą nam tutaj odsłonić wiele barw naszego codziennego życia, ale za to możemy je obserwować i analizować zastanawiając się, czy dokonujemy słusznych decyzji w sprawie zachowania, które nie zawsze może się podobać osobom, z którymi przebywamy w towarzystwie.

Jak dla mnie ta książka mi odpowiada i mi się podoba pod każdym treściwie dobranym w niej tematycznym opisanym zagadnieniem.

Książkę tę czytało mi się bardzo dobrze.

Warto przeczytać tę książkę.
skomentuj opinię/recenzję [+]