pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Powróćmy na Eucharystię Źródło naszej Wiary Msza Święta
Tytuł książki:

Powróćmy na Eucharystię Źródło naszej Wiary Msza Święta

Autor książki:

ks. Leszek Smoliński

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 88 s.
Wymiar: 135x200 mm
EAN: 9788366560307
ISBN: 978-83-6656-030-7
Data: 2020-08-06
7.13  9.90  2.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Powróćmy na Eucharystię Źródło naszej Wiary Msza Święta - opis książki:

Nigdy wcześniej w historii nie było podobnej sytuacji, w której na całym świecie spotkałyby chrześcijan takie ograniczenia w dostępie do Eucharystii, jak to miało miejsce w ostatnich miesiącach. Zagrożenie pandemią i chaos z tego wynikający wzbudziły lęk oraz zagubienie u całej rzeszy wiernych.

Odpowiadając na te dramatyczne wydarzenia, przygotowaliśmy swego rodzaju przewodnik, który ma za zadanie ową niepewność zamienić w czytelny obraz tego, co dla naszej wiary jest najistotniejsze - ma przypomnieć znaczenie Mszy Świętej.

Książka w bardzo jasny sposób przybliża, czym jest Msza Święta i jak w niej godnie uczestniczyć. Tekst uzupełniają poglądowe ilustracje wyjaśniające symbolikę gestów liturgicznych, sakramentaliów, ksiąg czy szat oraz wprowadzają w sferę sacrum, która stanowi przestrzeń dla dostojnej celebracji Eucharystii.

Nie ma w życiu chrześcijanina żadnej innej praktyki religijnej równie ważnej, jak uczestnictwo w Eucharystii, która jest niezastąpionym źródłem naszej wiary. Powróćmy na Eucharystię, by na nowo zanurzyć się w Bogu i być częścią żywego Kościoła, któremu przewodniczy sam Chrystus.

Książka "Powróćmy na Eucharystię Źródło naszej Wiary Msza Święta" - ks. Leszek Smoliński - oprawa miękka - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 88 stron i została wydana w 2020 r. Cena 7.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]