pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Poszukiwanie zaginionej wspólnoty w usieciowionej przestrzeni

Autor książki:

Jakub Mirek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Libron
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 218 s.
Wymiar: 220x140 mm
EAN: 9788366269828
ISBN: 978-83-6626-982-8
Data: 2021-07-12
32.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Praca ta jest niezmiernie ożywcza na tle niezliczonych obecnie publikacji podnoszących problem cyfrowych zagrożeń, implicite wskazuje na bardziej radosne, beztroskie oblicze nowoczesnych technologii, przypomina też nieco zapomnianą dziś, a przecież wciąż aktualną kwestię więziotwórczego i wspólnototwórczego wymiaru internetu.
Z recenzji dr Marty Juzy
Autor przedstawia społeczność geocacherów w perspektywie socjologicznej, ale nie epatuje nadmiernie terminologią nauk społecznych, co sprawia, że przy interesującym przedmiocie opisu publikacja ta zainteresuje nie tylko socjologów, ale wszystkich tych, którzy są otwarci na poznawanie interesujących zjawisk społecznych.
Z recenzji dr. hab. Krzysztofa Bierwiaczonka, prof. UŚ
Jakub Mirek absolwent socjologii na Wydziale Humanistycznym AGH w Krakowie, aktualnie doktorant tej dyscypliny w Szkole Doktorskiej AGH. Laureat nagrody I stopnia im. Floriana Znanieckiego za pracę magisterską w dziedzinie socjologii za 2019 rok. Badawczo zainteresowany socjologią kultury oraz oddziaływaniem przestrzeni i urządzeń telekomunikacyjnych na życie zbiorowości społecznych.

Książka "Poszukiwanie zaginionej wspólnoty w usieciowionej przestrzeni" - Jakub Mirek - oprawa miękka - Wydawnictwo Libron. Książka posiada 218 stron i została wydana w 2021 r. Cena 32.07 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]