pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Starość w cyklu życia. Społeczne i zdrowotne oblicza późnej dorosłości
Tytuł książki:

Starość w cyklu życia. Społeczne i zdrowotne oblicza późnej dorosłości

Autor książki:

Halina Worach-Kardas

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe ŚLĄSK
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 214 s.
Wymiar: 156x230 mm
EAN: 9788371648236
ISBN: 978-837-164-823-6
Data: 2015-04-02
Obniżka ceny! 25.53  29.00  3.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

To interesujący i wartościowy materiał do studiowania kwestii związanych z optymalizacją procesu pomyślnego starzenia się. Praca dobrze wpisuje się w aktualną, ważną dyskusję nad poszukiwaniem optymalnego modelu przygotowania społeczeństwa do samodzielnej, zdrowej, aktywnej późnej dorosłości, do nowych sposobów podnoszenia jakości coraz dłuższego życia.

Publikowany zbiór przedmiotowych analiz to praca potrzebna i oczekiwana na rynku wydawniczym, w środowisku akademickim - wśród studentów i dydaktyków oraz w środowisku teoretyków i praktyków - przedstawicieli nauki i szeroko rozumianych służb społecznych. To swoiste ukoronowanie wieloletnich poszukiwań naukowych Autorki i jej konsekwentnie realizowanych zainteresowań, dokumentowanych licznymi publikacjami. Wartość monografii będzie narastać równolegle do upływu czasu i kolejnych zmian związanych z przyjmowanymi strategiami zapobiegania ageizmowi, marginalizacji, promocji aktywizacji, całożyciowej edukacji i samodzielności we wszystkich fazach życia.

Z recenzji prof. dr hab. Elżbiety Trafiałek

Książka "Starość w cyklu życia. Społeczne i zdrowotne oblicza późnej dorosłości" - Halina Worach-Kardas - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe ŚLĄSK. Książka posiada 214 stron i została wydana w 2015 r. Cena 25.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Spółdzielnie socjalne jako instrument - okładka książki
Spółdzielnie socjalne jako instrument polityki... Witold Janocha, Jerzy Koperek, Katarzyna Zielińska-Król (red.)
Produkty podobne: