pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Porwana pieśniarka

Autor książki:

Danielle L. Jensen

Dane szczegółowe:
Wydawca: Galeria Książki
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 432 s.
Wymiar: 120x190 mm
EAN: 9788364297670
ISBN: 978-83-6429-767-0
Data: 2016-01-18
31.17 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Od pięciu stuleci trolle nie mogą opuszczać miasta pod ruinami Samotnej Góry. Więzi je klątwa czarownicy. Przez wieki wspomnienia o ich mrocznej i złowrogiej magii zatarły się w ludzkiej pamięci.

Niespodziewanie pojawia się przepowiednia o związku, który złamie potężne zaklęcie. W Cécile de Troyes rozpoznano kobietę z przepowiedni. Zostaje więc porwana i uwięziona pod górą. Od pierwszej chwili w podziemnym mieście dziewczyna myśli tylko o jednym - o ucieczce. Trolle, które ją uprowadziły, są jednak inteligentne, szybkie i nieludzko silne. Porwana musi czekać na właściwy moment i stosowną okazję.

Z biegiem czasu dzieje się coś niezwykłego - w sercu Cécile kiełkuje uczucie do tajemniczego księcia, z którym została związana ślubem. Dziewczyna poznaje kolejne osoby, nawiązuje przyjaźnie i powoli uzmysławia sobie, że może być jedyną nadzieją dla mieszańców zniewolonych przez trolle czystej krwi. W mieście wybucha bunt. A Tristan, jej książę i przyszły król, jest jego tajnym przywódcą.

W miarę zanurzania się w świat skomplikowanych intryg politycznych podziemnego świata Cécile przestaje być córką prostego rolnika, staje się księżniczką, nadzieją całego ludu i czarownicą obdarzoną mocą dość potężną, by na zawsze zmienić Trollus, podziemne miasto.

Książka "Porwana pieśniarka" - Danielle L. Jensen - oprawa miękka - Wydawnictwo Galeria Książki. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2016 r. Cena 31.17 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.