pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Pozłacany wąż. Mroczne wybrzeża. Tom 3

Autor książki:

Danielle L. Jensen

Dane szczegółowe:
Wydawca: Galeria Książki
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 600 s.
EAN: 9788366173941
ISBN: 978-83-6617-394-1
Data: 2021-09-21
38.10  54.90  16.8 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

CH BITWY ZAKOŃCZYŁY SIĘ ZWYCIĘSTWEM
Lidia powraca do Mudaire, by zacząć naukę w świątyni uzdrowicieli. Jednak zamiast walczyć o ocalenie życia, jest przekonana, że robi więcej złego niż dobrego. Zagłębia się w historię bogów i odkrywa prawdę, która na zawsze zmieni jej życie.

Killianowi w końcu udało się objąć dowództwo królewskiej armii, ale wcale nie czuje się zwycięzcą. Przytłoczony przeszłością, poddaje się mroczniejszemu obliczu swojego znaku - i w ten sposób ryzykuje, że rozpocznie wojnę.

ALE WOJNA DOPIERO SIĘ ZACZĘŁA
Po pokonaniu tyrana Urcona Marek próbuje zawrzeć trwały sojusz z Arinoquianami. Dręczy go jednak świadomość, że wśród jego przyjaciół kryje się zdrajca i że może utracić wszystko, o co walczył.Rozdarta między coraz większą lojalnością wobec Trzydziestego Siódmego Legionu a potrzebą uwolnienia rodaków, Teriana tonie w sieci tajemnic. Podejmuje decyzję, która może albo ocalić wszystkich, których kocha - albo posłać ich do grobu. Historie opowiedziane w Mrocznych Wybrzeżach i Mrocznym niebie łączą się ze sobą w Pozłacanym wężu, kolejnym tomie cyklu, o którym Sarah J. Maas napisała, że ma wszystko, czego ona sama szuka w fantasy. Wybitna. Kirkus Reviews. Bogata.

The Bulletin of the Center for Children s Books
Imponująca
Booklist
Porywająca

School Library Journal
Ciemność pochłania ich świat, ale pod nieobecność światła odkryją, kim naprawdę są.Kłamstwazostaną wypowiedziane
Więzi poddane próbie.

Pola bitwy wybrane.

Książka "Pozłacany wąż. Mroczne wybrzeża. Tom 3" - Danielle L. Jensen - oprawa miękka - Wydawnictwo Galeria Książki. Książka posiada 600 stron i została wydana w 2021 r. Cena 38.10 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]