pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Królestwo Mostu

Autor książki:

Danielle L. Jensen

Dane szczegółowe:
Wydawca: Galeria Książki
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 126x196 mm
EAN: 9788367071383
ISBN: 978-83-6707-138-3
Data: 2022-08-08
29.54  42.90  13.36 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

A gdybyście zakochali się w tej jednej osobie, którą przysięgaliście zniszczyć
W dniu ślubu Lara ma dla męża tylko jedną myśl: rzucę twoje królestwo na kolana. Jako księżniczka szkolona od najmłodszych lat, by być śmiertelnie niebezpiecznym szpiegiem, wie, że Królestwo Mostu symbolizuje jednocześnie legendarne zło - i legendarną obietnicę. Jako jedyna droga przez pustoszony burzami świat, Królestwo Mostu kontroluje handel i podróże między krajami, co pozwala jego władcy się wzbogacać, a swoich wrogów w tym ojczyznę Lary - rujnować. Kiedy więc Lara - pod pozorem wypełniania zapisów traktatu pokojowego - trafia do niego jako narzeczona władcy, jest gotowa zrobić wszystko, by osłabić obronę nieprzeniknionego Królestwa Mostu.

Ale kiedy Lara trafia do nowego domu - porośniętego bujną roślinnością raju otoczonego przez wzburzone morza - i poznaje przyszłego męża, Arena, zaczyna się zastanawiać, gdzie leży prawdziwe zło. Wokół siebie widzi królestwo walczące o przetrwanie, a w Arenie mężczyznę, który zajadle broni swoich poddanych. Dzięki swojej misji Lara coraz lepiej rozumie konflikt o most, a jednocześnie nie może dłużej ignorować uczucia, które zaczyna ją łączyć z Arenem.

A mając cel niemal w zasięgu ręki, musi podjąć decyzję - czy zniszczy króla, czy wybawi własny lud

Książka "Królestwo Mostu" - Danielle L. Jensen - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Galeria Książki. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2022 r. Cena 29.54 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]