pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Podróżnik bez powodu. W 40 dni dookoła świata
Tytuł książki:

Podróżnik bez powodu. W 40 dni dookoła świata

Autor książki:

Katarzyna Maniszewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: DM Sorus
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 196 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788365419910
ISBN: 978-83-6541-991-0
Data: 2017-11-27
26.02  44.90  18.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Podróżnik bez powodu. W 40 dni dookoła świata to zapis kolejnej podróży Katarzyny Maniszewskiej, która eksploruje świat w pojedynkę, z plecakiem, bez planów i wcześniejszych rezerwacji.

Trasa dookoła świata wiodła przez Paragwaj, Brazylię, Argentynę, Nową Zelandię, Vanuatu, Australię, Zambię, Botswanę, Zimbabwe i RPA. Maniszewska pisze m.in. o próbach utworzenia utopii w Paragwaju, osobliwych wierzeniach i nie mniej dziwnych kulinariach w Vanuatu, rodzajach maoryskiej haki, świętym miejscu Aborygenów, czyli czerwonej skale Uluru i o tajemniczych ruinach "Wielkiego Zimbabwe".

Podróżniczka opowiada o odwiedzanych krajach i swoich perypetiach z poczuciem humoru, włączając liczne ciekawostki, ale i nie unika tematów trudnych, związanych z krwawą historią odwiedzanych miejsc lub obecnymi problemami polityczno-ekonomicznymi. Maniszewska, która na co dzień jest naukowcem zajmującym się tematem terroryzmu, zawiera w książce również porady dotyczące bezpieczeństwa, które mogą przydać się wszystkim podróżującym.

Książka "Podróżnik bez powodu. W 40 dni dookoła świata" - Katarzyna Maniszewska - oprawa miękka - Wydawnictwo DM Sorus. Książka posiada 196 stron i została wydana w 2017 r. Cena 26.02 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Katarzyna Maniszewska - autor m.in.:
Produkty podobne:
Papua-Nowa Gwinea - okładka książki

Papua-Nowa Gwinea

Simon Lonely
Dalej są tylko lwy. Afrykańskie - okładka książki

Dalej są tylko lwy. Afrykańskie przygody Kasi

Kasia Hajduk, Ela Hajduk, Piotr Hajduk
Reszta świata - okładka książki

Reszta świata

Danuta Gryka