pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Podróż po horyzont

Autor książki:

Iwona Walczak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788376746838
ISBN: 978-83-7674-683-8
Data: 2018-03-26
23.03 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Agnieszka znalazła się na rozdrożu i wie, że musi cofnąć się o parę kroków, żeby zachować dystans do tego, co ją męczy. Dziewczyna postanawia dać sobie czas na przemyślenie wszystkiego i - zostawiwszy zdezorientowanego narzeczonego w Polsce - sama rusza w świat. Początkowo celem jej podróży jest adres w Salonikach, zdobyty ze starych listów Greczynki Elle - przyjaciółki jej mamy z czasów studenckich - jednak droga prowadzi ją aż do zachwycających zakątków Wysp Maltańskich, gdzie trafia do niewielkiej rybackiej wioski Marsaxlokk.

Zdumiona Agnieszka przekonuje się, że w ogóle nie zna historii swojej rodziny, a poszukiwania Elle pomagają jej odkryć siebie i zrozumieć motywy postępowania matki. Ogromny wpływ na dziewczynę mają spotkani w trasie ludzie i ich niezwykłe historie, a także urok miejsc, o których istnieniu nie miała dotąd pojęcia.

Przeszłość owiana tajemnicą, teraźniejszość zamknięta w niedopowiedzeniach i niepewności, a to wszystko doprawione aromatycznym winem i pysznymi oliwkami. Polecam.

Natalia Nowak-Lewandowska,
pisarka

Książka "Podróż po horyzont" - Iwona Walczak - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2018 r. Cena 23.03 zł. Zapraszamy na zakupy!