pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wszystko albo nic

Autor książki:

M.S. More

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 320 s.
EAN: 9788328358584
ISBN: 978-83-2835-858-4
Data: 2020-01-27
34.39 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Młodość. Miłość. Tajemnica
Natalie ma bogatego ojca, przyjaciółkę Gen, która poszłaby za nią w ogień, i krąg znajomych, z którymi spędza czas na zabawie, plotkach i wygłupach. Na pozór: nastolatka jakich wiele. Co prawda niedawno rozstała się ze swoim chłopakiem Aaronem, ale na horyzoncie pojawił się właśnie tajemniczy brunet Blaise. Natalie jeszcze nie wie, czy Blaise bardziej ją irytuje, czy fascynuje... Bo intryguje na pewno. Wydaje się, że dziewczyna przeżyje wkrótce płomienny romans. Jednak życiowe ścieżki nie zawsze biegną prosto, a powierzchowne sądy nie w każdym przypadku okazują się trafne...

Każdy z głównych bohaterów powieści M.S. More skrywa jakieś sekrety, czasem bolesne. Nie pozostaną one bez wpływu na dokonywane przez nich wybory. To nie bajka, to życie - więc o happy end nie będzie łatwo!
Czy uczucie dwojga młodych ludzi zdoła rozkwitnąć w cieniu mrocznej przeszłości? Czy ma szanse przetrwać?
O autorze
M.S. More to stworzony na potrzeby aplikacji Wattpad pseudonim artystyczny Magdaleny Łopąg, studentki pedagogiki, której serce lata temu skradły romanse zagranicznych autorek. Pisze od kilku lat, od niedawna dzieli się swoimi utworami w internecie. Uwielbia wsłuchiwać się w słowa piosenek, które często są dla niej źródłem natchnienia podczas pisania - jej ulubionym wykonawcą jest raper Filipek. Kocha zwierzęta, zwłaszcza swoją kotkę Pyzię, która jest jej oczkiem w głowie.

Książka "Wszystko albo nic" - M.S. More - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2019 r. Cena 34.39 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.