pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Podboje. Tom 4. Śmierć króla

Autor książki:

Sylvain Runberg

Dane szczegółowe:
Wydawca: Egmont
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 48 s.
Wymiar: 216x285 mm
EAN: 9788328135550
ISBN: 978-83-2813-555-0
Data: 2018-11-13
Cena wydawcy: 34.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Czwarty i ostatni tom cyklu przygodowego-fantastycznego rozgrywającego się w świecie wzorowanym na starożytnym Bliskim Wschodzie.

Szczęście odwróciło się od Scytów - przegrali ważną bitwę z Hetytami i musieli się schronić za murami miasta Mapulu. Co gorsza, z grona koczowniczej Hordy Żywych wyłamały się wojowniczki sarmackie, a na stronę hetycką przeszedł jeden z atlantydzkich czarowników. Przywódcy zdziesiątkowanych Scytów zastanawiają się, jak ocalić z pogromu resztki swych ludów. Czy w nowej sytuacji odnajdzie się kronikarka Thusia, której celem nie było opisywanie czynów Hordy, lecz zniszczenie jej jedności? Nadchodzi czas ostatecznej rozgrywki, w której o zwycięstwie mogą przesądzić nie tylko siły militarne i moce magiczne, ale także odwaga pojedynczych bohaterów!
Opowieść napisał belgijski scenarzysta Sylvain Runberg (Konungowie, Millennium), a rysunki są dziełem kanadyjskiego grafika François Miville a-Deschenes a (Millenaire).

Komiks tylko dla dorosłych!

Książka "Podboje. Tom 4. Śmierć króla" - Sylvain Runberg - oprawa miękka - Wydawnictwo Egmont. Książka posiada 48 stron i została wydana w 2018 r.