pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Pieśń nad pieśniami. Polifonia oblubieńczej miłości

Autor książki:

ks. Carlo Rocchetta

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bratni Zew
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 356 s.
Wymiar: 208x129 mm
EAN: 9788374853873
ISBN: 978-83-7485-387-3
Data: 2021-02-18
42.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jak zbudować trwały związek, oparty na wzajemnej miłości, przyjaźni i szacunku? Z pomocą przychodzi historia sprzed prawie dwóch i pół tysiąca lat!

 

Pieśń nad pieśniami, choć krótka (117 wersetów, łącznie 1250 hebrajskich słów), ma wyjątkową wartość i zaskakującą aktualność. To opowieść o miłości, opisująca drogę do małżeństwa opartego na partnerstwie i przyjaźni. Narzeczeni prowadzą dialog, ukazujący ich równość wobec siebie, wzajemne pragnienie oraz dojrzewanie do miłości. Ich droga jawi się jako przypowieść o miłości, która pochodzi od Boga i do Boga prowadzi.

Carlo Rocchetta, komentując Pieśń nad pieśniami, snuje opowieść o zakochanych, udowadniając, że małżeństwo to dar, którego najgłębsze piękno wyrasta ze wzajemnego oddania się mężczyzny i kobiety wypełnionych miłością. Dokonując dogłębnej egzegezy, wydobywa z natchnionego tekstu treści ważne dla każdego wierzącego.

 

Oryginalny komentarz, który w umiejętny sposób przekłada mądrość Pieśni nad pieśniami na język doświadczenia!

 

Carlo Rocchetta - włoski kapłan, wieloletni wykładowca Uniwersytetu Gregoriańskiego w Rzymie. Autor wielu publikacji poświęconych tematyce relacji w rodzinie. Do tej pory nakładem wydawnictwa Bratni Zew ukazały się jego dwie książki: Pochwała kłótni małżeńskiej. O przebaczającej czułościoraz Przytul mnie. Terapia poprzez czułość.

Książka "Pieśń nad pieśniami. Polifonia oblubieńczej miłości" - ks. Carlo Rocchetta - oprawa miękka - Wydawnictwo Bratni Zew. Książka posiada 356 stron i została wydana w 2021 r. Cena 42.11 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]