pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Maria Magdalena

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pallotinum
Rok wyd.: 2002
Oprawa: miękka
Ilość stron: 124 s.
EAN: 9788370142353
ISBN: 83-7014-235-4
Data: 2009-06-05
9.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jest to fascynująca opowieść Marii Magdaleny o drodze swojego życia. Wznowienie publikacji świadczy o niesłabnącej aktualności książki, niosącej nadzieję dla tych wszystkich, którym Maria Magdalena staje się bliska nie tyle w słabości i grzechu, ale przede wszystkim w pragnieniu szczęścia i świętości. Tu wypełniają się słowa nadziei, wypowiedziane przez naszego Papieża: /"Chrystus wie, co nosi w swoim sercu człowiek. On jeden to wie.../"
/"Maria Magdalena/" jest powieścią opartą na motywach Nowego Testamentu. W ujęciu autora ta biblijna jawnogrzesznica to prawdziwa dama, hetera wykształcona i inteligentna, a zarazem kobieta o czystym - wbrew pozorom - sercu, pełna dobroci i zrozumienia dla każdego cierpiącego człowieka. Fabułą książki jest opowieść tytułowej bohaterki o swej życiowej drodze, która zawiodła ją pod krzyż Chrystusa i aż na wyżyny świętości. Ta barwna narracja utrzymuje uwagę i zainteresowanie czytelnika w stałym napięciu.

Książka "Maria Magdalena" - oprawa miękka - Wydawnictwo Pallotinum. Książka posiada 124 stron i została wydana w 2002 r. Cena 9.71 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.