pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Piekielna umowa

Autor książki:

Anna Wolf

Dane szczegółowe:
Wydawca: Editio
Rok wyd.: 2024
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
EAN: 9788328901926
ISBN: 978-83-2890-192-6
Data: 2024-05-31
27.69 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ona prowadzi klub ze striptizem, on zatrudnia się w nim jako ochroniarz
Samantha Baker ma jeden cel: uratować młodszą siostrę. By zwrócić Oliv wolność, Sammy jest gotowa stanąć u bram piekła i podpisać kontrakt z samym diabłem. I robi to, kiedy wszystkie inne możliwości zawodzą. Zanim przyjdzie jej zacząć spłacać dług, Samantha wraz z Oliv przeprowadzają się do Miami, gdzie obie zamierzają zacząć nowe życie... W tym celu przyda im się spadek, jaki niespodziewanie otrzymała starsza z sióstr. Zapisany jej w testamencie budynek jest zaniedbany, jednak przedstawia sobą pewną wartość i idealnie nadaje się na lokal ze striptizem o nazwie Hell.

Wydaje się, że panna Baker ma głowę do interesów - klub szybko zaczyna przynosić dochody, zainteresowanych nie brakuje, alkohol leje się strumieniami. Właścicielka zdecydowanie musi zatrudnić więcej ochroniarzy. Silnych facetów, którzy będą bronić jej dziewczyn przed rozochoconymi klientami. Takich jak Silvio i jego brat Mike. Wielki, umięśniony, o ramionach pokrytych licznymi tatuażami. Niestety, Sammy nie wie, że Mike zatrudnił się w klubie w zupełnie innym celu niż świadczenie usług ochrony...

Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.

O autorze książki
Anna Wolf - mieszka w Gorzowie Wielkopolskim. Posiadaczka dwóch psów i dwóch kotów oraz wielu tatuaży. Uwielbia pić kawę o poranku. Zakochana nie tylko w tworzeniu powieści, ale również w odkrywaniu nowych miejsc.

Książka "Piekielna umowa" - Anna Wolf - oprawa miękka - Wydawnictwo Editio. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2024 r. Cena 27.69 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.