pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kłamiesz, kochanie. Sekrety i namiętności #5

Autor książki:

Meghan March

Dane szczegółowe:
Wydawca: Editio
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
EAN: 9788328376748
ISBN: 978-83-2837-674-8
Data: 2022-12-13
17.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Minęło dziesięć lat od strasznych wydarzeń, które spotkały Valentinę Noble. Teraz dziewczyna była znacznie silniejsza. Sądziła, że jest gotowa na to, aby zapomnieć o przeszłości. O potworze, który wydawał się porządnym facetem, a urządził jej piekło na ziemi. To było już za nią, on leżał w grobie, a ona powoli odżywała. I chciała być szczęśliwa, żyć z dala od niebezpiecznych ludzi. Los jednak chciał inaczej. Któregoś dnia, podczas poszukiwań zaginionej pracownicy, wkroczyła w niebezpieczny świat rządzony przez pewnego swojej siły Rixa.

Rix był bossem jednego z największych gangów w mieście. Podległą sobie dzielnicą rządził żelazną ręką, brutalnie, choć na swój sposób sprawiedliwie. Valentina zafascynowała go niemal natychmiast. Miała klasę, była seksowna, tyle że pochodziła ze świata, do którego on nie miał wstępu. Nie powinien był nawet o niej myśleć, a co dopiero jej pragnąć - ale nie potrafił powstrzymać swoich pragnień. Szybko zrozumiał, że dla niej jest gotów na wszystko. Na łamanie zasad, którymi dotąd się kierował, i na rozlew krwi. Nie sądził jednak, że będzie się musiał mierzyć z kłamstwami. Jej... i własnymi.

Na początku wszystko było oczywiste. Piękna właścicielka galerii sztuki. Srebrnooki gangster. Pożądanie. Namiętność. Kiełkujące uczucie. Tylko że w tym świecie nic nie jest takie, na jakie wygląda. Kłamstwa, niedopowiedzenia i domysły przysłaniają prawdę.

A prawda bywa trudna do zniesienia.

Czy odważysz się dostrzec prawdę schowaną pod kłamstwami
O autorze książki
Meghan March - pochodzi z Michigan. Od najmłodszych lat uwielbia czytać i nigdy nie wyrosła z tej pasji. Kiedyś pracowała jako poważna prawniczką korporacyjna, obecnie jej światem są wciąż pasjonujące opowieści, kręte fabuły i pełne zwrotów akcji romanse. Pisarka w wolnych chwilach czyta, strzela do celu, wzdycha do szybkich samochodów albo bawi się ze swoimi szalonymi psiakami. Odwiedź stronę autorki: meghanmarch.pl.

Książka "Kłamiesz, kochanie. Sekrety i namiętności #5" - Meghan March - oprawa miękka - Wydawnictwo Editio. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2022 r. Cena 17.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.